3 dôvody, prečo by si mal navštíviť WAVE Festival v Nitre

Wave Festival v Nitre

Wave Festival v Nitre (zdroj Wave)

#WAVE Festival je známy predovšetkým svojou veľkou aktivitou v meste Trenčín. Na legendárne Wave Nights sa dostavilo množstvo kvalitných rapových skupín a interpretov, ktorí majú v Československu váhu. Tentokrát však WAVE mieri do Nitry, kde predvedie svoju silu a organizačné skills.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa WAVE Festival (@wavefestival.sk)

WAVE Festival berie do Nitry nadupanú zostavu raperov a DJ´s, ktorú predstaví v priestoroch nitrianskeho Agrokomplexu už 17. marca 2023. Prečo nemôžeš chýbať na tomto evente? Tu máš 3 dôvody.

1. Dôvod – to najlepšie z Česka! 

Viktor Sheen a Calin. V jeden večer. Čo viac chceš? Českí zástupcovia sú momentálne ikony českého mainstreamu v ich žánroch, či už je to rap alebo pop-rap. Streamy, views, predaje a štýl, to všetko majú, stačí, ak si to prídeš užiť naživo. Calin s jeho najnovším albumom Popstar a Sheen s jeho bohatou tvorbou, kde len za posledné 3-4 roky vydal 3 albumy – Černobílej svět, Barvy a Příbehy a Sny.

2. Dôvod – fresh albumy od fresh slovenských interpretov

Z našej slovenskej scény si môžeš vychutnať interpretov, ktorí majú za sebou čerstvé albumy z predošlého roku 2022. Saul sa predviedol s albumom „Chaos, Vtedy a Teraz“, Radikal ponoril rapovú scénu do fialovej farby s jeho štvrtým pokračovaním série Freeride, Porsche Boy dal von svoj prelomový album „Z domu preč“ a Wen vydal podarený album „Tiene Svetla: Chapter 2“. Všetko sú to fresh veci, ktoré musíš počuť naživo. Wave v Nitre je ideálnym miestom na to, aby si to využil v plnej paráde.

3. Dôvod – veľa muziky za málo peňazí 

Za jeden večer si môžeš vychutnať 6 interpretov a DJ-ov, ktorí sa postarajú o warm-up. Prvá vlna lístkov stála iba 16,90 €, čo výborná cena. Momentálne sa predáva 3. vlna lístkov, ktorá stojí 25,90 € a je ich cez 85 kusov. Ak by si mal/a záujem o VIP lístky, tie sú v ponuke za 50 € a ostáva ich len 15 kusov. Ak si veľký fanúšik, ktorý by sa chcel dostať až do zákulisia, kde budú aj interpreti a organizátori, tak k dispo je ešte 5 kusov backstage lístkov. Cena je krásna, vzhľadom na to, koľko mien uvidíš a s akou kvalitou. Jednoznačne to je to steal, ktorý sa oplatí kúpiť.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Kedy vydá 50 Cent svoj posledný album? (Analýza)

 

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame