10 dôkazov,že Habera je kráľ Instagramu: Od legendárnych kraťasov k Patejdlovi v zarezaných plavkách

Instagram

#Instagram nie je len sociálnou sieťou čerstvých hviezdičiek, ale aj zaslúžilí umelci si na nej nájdu svoje miesto. Tak, ako Pavol Habera. Kto by to do najprísnejšieho porotcu talentových súťaží povedal, že jeho profil srší sebairóniou a zmyslom pre humor? Aj preto sme vybrali 10 dôkazov, prečo Haberov Instagram patrí k tomu najlepšiemu, čo na Slovensku máme.

1.Kraťasy pod pazuchami a Patejdl v zarezaných plavkách

Kto Haberov Instagram sleduje vie, že je veľkým milovníkom športu. Preto si pri príležitosti letnej olympiádu v Riu zaspomínal, ako bol v roku 1996 v Brazílii. Nechýbala tiež parádna spoločná fotka s Vašom Patejdlom. A tie hashtagy? #SVasomSmeBoliNamakaniJakHovado a  #TrencleNaBradavkach. Bomba!

2. Gangsta s dolárovkami

Paľo sa neváha tiež ukázať s peniazmi. Preto na svoj Instagram vytiahol presne 8 dolárov a spravil si gangsta fotku s manželkou. Hashtag tvrdí, že deťom vykradli pokladničky.

3. Svoje legendárne šortky povýšil na vedný odbor

Pravdepodobne každý z vás sa stretol s legendárnymi fotkami Haberu z 90. rokov, keď neváhal na verejnosť vyjsť s ultrakrátkymi kraťasmi. Keďže sa mu internet posmieval, dokázal zareagovať. Ukázal, že šortky boli dvoje, zaradil ich do období a neváhal sa podeliť o ďalšie fotografie. Odporúčame teda Haberov komentár pod fotkou.

4. Netušíme za čo sa prezliekol na Halloween

Ťažko povedať, ale póza to je výborná.

5. Kraťasy sú stále v hre

Menej zarezané, ale ani v aktuálnych fotkách na Instagrame nechýbajú odkazy na kraťasy. Takto si dáva Paľo na zvukových skúškach.

6. So spoluhráčmi z kapely natočil nový Titanic

7. Paľo má problémy obyčajných ľudí

Kto z celebrít by sa s vami podelil o informáciu, že sa nedokáže oprieť o lopatu? Nikto. Iba Paľo.

8. BMW vydrží veľa

Posty s autami sú u celebrít štandard, preto nie sme na takéto fotky zvyknutí.

9. Hokeju fandí s grimasou

Rovnaká škúlavá grimasa ako z Halloweenskeho postu. Jednoducho vie ako na to.

10. Haberov idol je Habera

Odporúčame