Domov » Všetky » Kultúra » Hudba » 10 dôkazov,že Habera je kráľ Instagramu: Od legendárnych kraťasov k Patejdlovi v zarezaných plavkách

10 dôkazov,že Habera je kráľ Instagramu: Od legendárnych kraťasov k Patejdlovi v zarezaných plavkách

10 dôkazov,že Habera je kráľ Instagramu: Od legendárnych kraťasov k Patejdlovi v zarezaných plavkách

Zdroj: Instagram

#Instagram nie je len sociálnou sieťou čerstvých hviezdičiek, ale aj zaslúžilí umelci si na nej nájdu svoje miesto. Tak, ako Pavol Habera. Kto by to do najprísnejšieho porotcu talentových súťaží povedal, že jeho profil srší sebairóniou a zmyslom pre humor? Aj preto sme vybrali 10 dôkazov, prečo Haberov Instagram patrí k tomu najlepšiemu, čo na Slovensku máme.

1.Kraťasy pod pazuchami a Patejdl v zarezaných plavkách

Kto Haberov Instagram sleduje vie, že je veľkým milovníkom športu. Preto si pri príležitosti letnej olympiádu v Riu zaspomínal, ako bol v roku 1996 v Brazílii. Nechýbala tiež parádna spoločná fotka s Vašom Patejdlom. A tie hashtagy? #SVasomSmeBoliNamakaniJakHovado a  #TrencleNaBradavkach. Bomba!

2. Gangsta s dolárovkami

Paľo sa neváha tiež ukázať s peniazmi. Preto na svoj Instagram vytiahol presne 8 dolárov a spravil si gangsta fotku s manželkou. Hashtag tvrdí, že deťom vykradli pokladničky.

3. Svoje legendárne šortky povýšil na vedný odbor

Pravdepodobne každý z vás sa stretol s legendárnymi fotkami Haberu z 90. rokov, keď neváhal na verejnosť vyjsť s ultrakrátkymi kraťasmi. Keďže sa mu internet posmieval, dokázal zareagovať. Ukázal, že šortky boli dvoje, zaradil ich do období a neváhal sa podeliť o ďalšie fotografie. Odporúčame teda Haberov komentár pod fotkou.

Kedze sa vsetci tak vyborne zabavate na mojom vymakanom image z minuleho storocia,tak pridam este par dolezitych a hlavne poslednych informacii😃. Su dva originaly. Tie vľavo- tzv. rané ´Gottovské obdobie ´ a tie vpravo – pozdné ´pásikavé tricko obdobie ´☝️Tam som neskor pridal aj hviezdicky a tie ma na sebe Daniela. Jej fotka je odfotena v zrkadle, takze zapinanie je na fotke opačne, ale su to gate cislo dva😃 Verim ze vas tieto zivotne dolezite informacie uspokojili a ja uz teraz mozem svoje kratasy zavriet zas na niekolko rokov do skrine. Raz ich z nej vytiahnu moje deti a budu ich ukazovat svojim detom a tie sa budu chlámať na tom,čo ich dedo niekedy vystrajál😂👊 #kratasy #NabuducePokracovanie #AsiVytiahnemKostymZFontanyPreZuzanu ☝️

A photo posted by @pavolhabera on

4. Netušíme za čo sa prezliekol na Halloween

Ťažko povedať, ale póza to je výborná.

Nic nepodcenujeme,dnes mame dolezity koncert. Nas Team v plnom sustredeni🤔

A photo posted by @pavolhabera on

5. Kraťasy sú stále v hre

Menej zarezané, ale ani v aktuálnych fotkách na Instagrame nechýbajú odkazy na kraťasy. Takto si dáva Paľo na zvukových skúškach.

6. So spoluhráčmi z kapely natočil nový Titanic

7. Paľo má problémy obyčajných ľudí

Kto z celebrít by sa s vami podelil o informáciu, že sa nedokáže oprieť o lopatu? Nikto. Iba Paľo.

8. BMW vydrží veľa

Posty s autami sú u celebrít štandard, preto nie sme na takéto fotky zvyknutí.

9. Hokeju fandí s grimasou

Rovnaká škúlavá grimasa ako z Halloweenskeho postu. Jednoducho vie ako na to.

10. Haberov idol je Habera

Autor: #Filip