Zuzana Plačková má nový prírastok v rodine: G-éčko za 300-tisíc je na Slovensku veľký unikát! Prečo?

Zuzana Plačková sa pochválila novým autom

Zuzana Plačková sa pochválila novým autom (Zdroj: Instagram/queen.plackova)

#Zuzana Plačková je nekorunovanou kráľovnou slovenského Instagramu. Aj napriek tomu, že ju má mnoho ľudí v zuboch, jej fanúšikovská základňa na sociálnej sieti má 733-tisíc členov. A za to by sa nehanbili ani niektoré zahraničné celebrity. Plačková sa nedávno pochválila novým prírastkom a musíme povedať, že ide o poriadne monštrum!


Kto je Zuzana Plačková? Začínala ako playmate a v reality shows, dnes je jednou z najsledovanejších Sloveniek na Instagrame


Kúpila si totiž Mercedes-AMG G63. To samo o sebe je po finančnej stránke záležitosť pre tých najmajetnejších Slovákov, no tým to ani zďaleka nekončí. Rozhodla sa totiž investovať do najdrahšej úpravy od firmy Brabus s názvom 700 Widestar.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Strausz Plačková (@queen.plackova)

A čo to znamená? Auto má až 700 koní a musí mať elektronicky obmedzenú rýchlosť. Toto monštrum je samozrejme vybavené aj luxusným interiérom z tých najluxusnejších materiálov a Plačková sa rozhodla ešte aj pre ružové vonkajšie prvky. Cena tohto vozidla sa tak vyšplhala na závratných 289 944 eur. Čo naň hovoríš? Chcel by si vlastniť tento luxus na štyroch kolesách? 

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Patrik Ferencz (@p_ferencz)

Zdroj: Instagram/queen.plackova
Odporúčame