Kto je Zuzana Plačková? Začínala ako playmate a v reality shows, dnes je jednou z najsledovanejších Sloveniek na Instagrame

Zuzana Plačková (zdroj: instagram.com/queen.plackova)

#Preslávila sa vďaka účinkovaniu v reality show Hotel Paradise. Dnes je Zuzana Strausz Plačková jednou z najznámejších hviezd slovenských sociálnych sietí. S jej viac ako pol miliónom followerov na Instagrame patrí k najvýraznejším influencerkam u nás. Okrem toho prevádzkuje v Bratislave svoju vlastnú kaviareň.

Vizitka:

Vlastným menom: Zuzana Strausz Plačková
Známa aj ako: Queen Plačková
Dátum narodenia: 20. 6. 1991
Mesto: Čadca
Charakteristika: influencerka, bývalá playmate
Instagram: 857k followerov

Začiatky

Zo začiatku kariéry sa Zuzana Plačková venovala modelingu. Sama však tvrdí, že išlo o lacný modeling, nebála sa nafotiť ani pikantné snímky alebo sa dokonca zúčastnila na kastingu filmu pre dospelých. S nahotou nemala žiadny problém a začala fotiť pre Playboy. Vďaka tomu sa preslávila ako playmate.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Strausz Plačková (@queen.plackova),

2012 – Účinkovanie v reality show Hotel Paradise

V roku 2012 sa Zuzana Plačková stala súťažiacou v reality show Hotel Paradise, ktorú odvysielala televízia JOJ. V tejto súťaži žila skupina ľudí v exotickej destinácii, konkrétne v Dominikánskej republike. V tejto show vznikali rôzne páry, pričom ten súťažiaci, ktorý zostal sám, vypadol. Aj napriek tomu, že Zuzana vypadla, stala sa jednou z najvýraznejších účastníčok reality show.

2016 – Účinkovanie v Nákupných maniačkach

Zuzana Plačková sa v televízii objavila mnohokrát. Účinkovala aj v show Nákupné maniačky, kde si niekoľko dievčat za určitý čas nakúpi outfit na zadanú tému. Víťazka, ktorá získa najväčší počet bodov, vyhrá niekoľko stoviek eur.

2017 – Najžiadanejšia hviezda sociálnych sietí

Po tom, čo si Zuzana založila účet na Instagrame sa jej začali hrnúť ponuky na rôzne spolupráce. Vďaka tejto sociálnej sieti zarába a momentálne má na Instagrame viac ako pol milióna sledovateľov. Čoskoro sa priblíži k miliónu.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Strausz Plačková (@queen.plackova),

Otvorenie vlastnej kaviarne

V roku 2018 vzbudila Zuzana pozornosť otvorením vlastnej kaviarne na Laurinskej ulici v centre Bratislavy. Jej dizajn totiž skutočne sedel k názvu – Pink Garden. Výzor prevádzky vzbudil mnohé vyhranené názory, no po pár mesiacoch Zuzana kaviareň zatvorila. Presunula sa do Petržalky, kde pokračuje dodnes.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Strausz Plačková (@queen.plackova),

V súčasnosti sa Zuzka venuje svojej kaviarni. Svojím instagramovým fanúšikom sa dennodenne prihovára. Miluje cestovanie a spontánne výlety. Precestovala už poriadny kus sveta, presvedčí ťa o tom jej profil na Instagrame.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Strausz Plačková (@queen.plackova),

Zuzana má aj vlastnú značku kozmetiky a oblečenia, kolagénu a CBD doplnkov, ktoré jej taktiež celkom slušne vynášajú. Svedčia o tom nielen drahé a luxusné výlety, na ktoré pravidelne s manželom Reném chodí, ale aj to, že si mohla dovoliť kúpiť si úplne customizovaný ružový Mercedes G, ktorý vyplatila v hotovosti a rozhodla sa pre tú najdrahšiu úpravu pod záštitou Brabusu.

Zapletená do drogovej kauzy?

Koncom septembra 2021 Zuzanu aj s jej manželom zadržala polícia. Údajne mali byť zapletení kauzy s drogami. V máji 2022 však prokurátor obvinenia zrušil a známa influencerka a podnikateľka ďakovala všetkým, ktorí pri nej stáli. S manželom momentálne čakajú na príchod potomka, ktorý by mal už onedlho prísť na svet.


Ešte viac zaujímavých noviniek, tipov, vtipov a inšpirácie? Poď na náš TikTok!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame