Takto vyzerá deň jednej z najúspešnejších slovenských fitnessiek: Ukázala sa tak, ako ju sledovatelia nepoznajú

Zuzana Kardošová patrí medzi najznámejšie slovenské fitnessky.

Zuzana Kardošová vo videu ukázala svoj deň (Zdroj: youtube.com/Zuzana Kardošová)

#Zuzanu Kardošovú na sociálnej sieti Instagram sleduje takmer 200-tisíc ľudí. Súťažiaca v bikinifitness má na konte niekoľko medailí z vrcholných podujatí a tiež zlato z Majstrovstiev Európy 2017 v Španielsku. Pravidelne však tvorí aj obsah na sociálne siete a založila si vlastnú značku oblečenia a pomôcok na cvičenie KRDSV. Okrem Instagramu je aktívna aj na YouTube, kde sa rozhodla ľuďom ukázať svoj deň.


Kto je Zuzana Kardošová? Mladú a sexi fitnessku sledujú desaťtisíce, očarí aj teba


Zuzana je motiváciou pre stovky dievčat, ktoré sa snažia cvičiť a množstvo pozitívnych ohlasov na video prišlo práve od dlhoročných fanúšičiek. Našlo sa však aj niekoľko ľudí, ktorí sa odhodlali dať najavo svoj negatívny názor na Zuzanino prezentovanie sa. Viacerí narážali na to, že ide skôr o propagačné video na rôzne produkty, než o bežný deň alebo im prekážal Zuzanin prejav.

Fitnesska však reagovala aj na negatívne komentáre a zdá sa, že kritikou sa nenechá odradiť. Napriek tomu, že jej ľudia vyčítajú zameranosť na autá a biznis viac ako na fitness, Zuzana len pred niekoľkými dňami predstavila ďalšiu svoju kolekciu oblečenia. Zároveň prostredníctvom Instagramu niekoľkokrát fanúšikom poďakovala za ich priazeň.

Čo hovoríš na jej nové video ty?

Zdroj: hashtag.sk, youtube.com/Zuzana Kardošová
Odporúčame