Kto je Zuzana Kardošová? Mladú a sexi fitnessku sledujú desaťtisíce, očarí aj teba

Zuzana Kardošová je jednou z najúspešnejších slovenských fitnessiek (Zdroj: Instagram/zuzanakardos)

#Zuzana Kardošová je známa najmä priaznivcom fitness a kulturistiky. Už ako mladé dievča začala súťažiť v bikinifitness a hneď svoj tretí štart na súťaži premenila na zlato a titul majsterky Európy. Odvtedy si Zuzka rozbehla vlastný YouTube, vymyslela vlastnú značku a často zdieľa obrázky zo svojho života na Instagrame.

Vizitka:

Meno: Zuzana Kardošová
Známa vďaka: fitness
Platformy: YouTube, Instagram
Vlastná značka: KRDSV
Najväčšie úspechy: majsterka Európy, trojnásobná vicemajsterka sveta

Ako šestnásťročná majsterkou Európy

Zuzka sa športom venovala od útleho detstva. Svoju školu reprezentovala vo všetkých športoch, v akých mohla. Venovala sa aj tancu, atletike a plávaniu, no vo svojich štrnástich rokoch začala pravidelne makať na svojej postave v posilňovni. Tvrdá práca a láska k športu ju priviedli až na súťaže v bikinifitness, na ktorých začala byť okamžite úspešná.


Máš pocit, že si obklopený idiotmi? Vtipná príručka zmení tvoj pohľad na vec


Na svojej prvej súťaži, Majstrovstvách Slovenska žien v roku 2017, brala bronz, na ďalšej zlato a stala sa majsterkou Slovenska junioriek. Na poslednú chvíľu sa nominovala aj na Majstrovstvá Európy 2017 v španielskej Santa Susanne, kde predviedla skvelú formu a zaslúžene súťaž vyhrala.

V ďalších rokoch bola Kardošová už stabilnou súčasťou reprezentácie a na majstrovstvách sveta zbierala medailové umiestnenia. Zaujímavosťou je, že odkedy sa stala majsterkou Európy sa nikdy na jarných pódiách a majstrovstvách Európy nezúčastnila. Vždy súťaží len v jesennej časti sezóny.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Kardošová (@zuzanakardos),

Zanietená fitnesska

Zuzke sa na Instagrame vďaka víťazstvám nazbieralo poriadne množstvo fanúšikov. Tí u nej hľadali predovšetkým motiváciu a tipy, ako zlepšiť svoju fitness rutinu. Zuzka sa svojej šance chopila a dnes má za sebou silnú komunitu ľudí, ktorí každý deň čakajú na jej videá a fotky.

Fitnesska sa netají ani tým, že všetko, čo má, získala svojou vlastnou prácou. Tým inšpiruje množstvo ďalších ľudí, aby pracovali nielen na svojej postave, ale aj na svojich snoch. Na jej YouTube kanáli, ktorý rozbehla už pred pár rokmi, nájdete videá, podľa ktorých si môžete zacvičiť. Nechýbajú ani vlogy z jej každodenného života.

Vlastná značka ešte pred dvadsiatkou

Kardošová je jednoznačne unikátom. Tvorí zaujímavý obsah, ktorí chcú sledovať desaťtisíce ľudí po celom svete, no ona chcela ešte niečo viac. Rozhodla sa preto vytvoriť svoju vlastnú značku oblečenia KRDSV a postupne sama vymýšľa a navrhuje kúsky, ktoré ocenia hlavne priaznivci zdravého životného štýlu a cvičenia v posilňovni. Mala taktiež príležitosť spolupracovať so známymi značkami doplnkov stravy a sponzora mala ešte predtým, ako absolvovala svoju prvú súťaž.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Kardošová (@zuzanakardos),

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Wolfnation (@wolfnationclub)

Instagram ako dielo

Zuzka má na svojom Instagrame okolo 160-tisíc fanúšikov a preto je jasné, že sa občas nájdu aj hejteri. Tých však zvláda s gráciou, vždy odpovedá slušne a nikdy sa neľutuje.

Spolu s priateľom Chrisom tvoria tím, ktorý je vždy pripravený dodať pohybuchtivým dievčatám dávku motivácie. Zuzka sa postupne naučila editovať videá a pracovať s fotkami. Netají sa ani tým, že svoj Instagram berie ako dielo.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Kardošová (@zuzanakardos),

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Kardošová (@zuzanakardos)


Ešte viac zaujímavých noviniek, tipov, vtipov a inšpirácie? Poď na náš TikTok!

Zdroj: hashtag.sk, youtube.com/Zuzana Kardošová
Odporúčame