Majstrovstvá sveta vo fitness v Bratislave Zuzana doplnila o bronz: Na čo sa teší fitnesska po súťaži najviac uvidíte vo VIDEU

Zdroj foto: EastLabPhoto/ Stanislav Hricko

#Zuzana Kardošová je vo svete fitness známou firmou. Svoje prvé Majstrovstvá Európy vyhrala ako 16-ročná, pričom to bola jej tretia súťaž. Zuzka odvtedy pokračuje v inšpirovaní mladých ľudí a prednedávnom sa tiež rozhodla ľuďom ukázať, ako vyzerá svet fitness v zákulisí. To sa jej darí pomocou videí, ktoré si za pár dní vždy pozrie niekoľkotisícové publikum.

Len pred pár dňami sa v Bratislave konali Majstrovstvá sveta vo fitness, odkiaľ si slovenskí pretekári odniesli hneď niekoľko medailí. Okrem toho, že naša krajina absolútne dominovala v kategórii fitness, kde sa hodnotí zostava a postava pretekára, si dievčatá odniesli aj medailové umiestnenia z bikinifitness. V tom súťaží aj Zuzka.

V HANT aréne to vrelo a to najmä, keď prišiel na pódium slovenský pretekár, ktorého mohli povzbudiť. Zuzanu sleduje na instagrame už takmer stotisícové publikum a tak zažila naozaj silnú podporu. O veľkom zážitku pre svet fitness na Slovensku natočila aj video, vďaka ktorému si môžeš pozrieť život bikinifitnessky len pár dní pred súťažou.

Sleduješ aj ty svet fitness?

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame