Zo satanizmu do kresťanstva: Raper Lil Nas X si vybral novú cestu

Lil Nas X

Lil Nas X zmenil svoj život? (YouTube.com/Lil Nas X)

#Montero Lamar Hill, mladý raper známy pod svojim pseudonymom Lil Nas X, dobyl svetovú hudobnú scénu viacerými naozaj masívnymi hitmi, ktoré ľudia prijali naozaj vo veľkom. Avšak spoločne s úspechmi schytal aj kopu kritiky a tá sa týkala najmä jeho tracku „Montero (Call Me By Your Name)“. K tejto veci sa aktuálne raper vrátil vďaka narážkam na veci viery a kresťanstva.

Nová životná cesta?

Skladba „Montero (Call Me By Your Name)“ totiž dostala videoklip, ktorý sa vo veľkej miere odohráva v pekle, pričom sám raper si užil erotický tanček so samotným Satanom. Vďaka tomu sa na neho ľudia začali pozerať s miernym podozrením zo satanizmu, v čom nedávno skúsil fanúšikov vyviesť z omylu, keď pridal pomalšiu skladbu, ktorá má tému pokorného rozhovoru s Bohom.

Na toto schytal feedback, že sa vraj zahráva s Bohom… Najskôr ho zosmiešňuje a potom k nemu pokorne prehovára. Lil Nasove vyjadrenia však hovoria o tom, že jeho vzťah k veciam viery je úprimný a nesnaží sa Boha zosmiešňovať. Pripravuje si zároveň pre fans nové veci, teda uvidíme, či sa naozaj odhodlal vydať sa naplno cestou kresťanstva alebo sa kontroverzné veci z jeho strany ešte vrátia…

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame