Známy rapper si spríjemnil hokejový zápas súložou (VIDEO)

Pre mnohých hokejových fanúšikov je možnosť zažiť zápas NHL naživo splneným športovým snom. Pre celebrity v Spojených štátoch amerických je súčasť na podobných podujatiach častokrát vecou prestíže. Samotná hra ich nie vždy upúta natoľko, že by od nej, ľudovo povedané, nevedeli odlepiť oči.

Hokej ho zrejme nebavil

Aktuálne je terčom internetových správ, statusov, príbehov či videí, americký rapper Kodak Black. Hudobný interpret sa zúčastnil vo floridskom meste Sunrise hokejového zápasu medzi Floridou Panthers a Vancouverom Canucks. Ktovie, či vôbec vie, že samotný duel NHL skončil 5-2 pre domácich hokejistov.

Ako sa totiž ukázalo, počas zápasu mal, ako to povedať slušným spôsobom, lepšie veci na práci. Jeden z pravidelných návštevníkov zápasov Panthers, fanúšik David Wilson, zachytil Kodaka na video, ako sa počas stretnutia oddáva sexuálnym hrátkam v lóži.

Neprekvapujúco, zábery okamžite obleteli svet.

Nuž, sme len ľudia a Kodaka Blacka za toto rozhodne nemožno súdiť. Zrejme sa riadi tým, že keď sa naskytne príležitosť, treba ju využiť. Či už ste doma alebo na zápase kanadsko-americkej NHL, kde vás môžu natočiť.

UPDATE!: Neskôr sa však potvrdilo, že od rappera to bol len dobre namierený trolling na média a hot news. Jeho IG post je jasným dôkazom. Nižšie nájdete video, v ktorom je vidieť, že išlo len o twerk a nič viac. (Škoda?)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kutthroat Bill (@kodakblack)

Prečítaj si aj: Kanye West síce nebol zachytený, ako má sex, ale rozhodne upútal pozornosť verejnosti aj on. Chce sa totiž stretnúť s ruským prezidentom Vladimírom Putinom, pričom nevylúčil, že Rusko by sa mohlo stať jeho druhým domovom. Článok nájdeš na tomto odkaze.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Juraj Slafkovský prichádza do hry NHL: Jeho tvár sa však príliš nepodobá a nepoteší ani jeho skóre

Photo credits: DH, OFFSIDE

Odporúčame