Juraj Slafkovský prichádza do hry NHL: Jeho tvár sa však príliš nepodobá a nepoteší ani jeho skóre

Záber z traileru novej hry NHL 23

Záber z traileru novej hry NHL 23 (Zdroj: Electronic Arts)

#Na novú hru NHL od vývojárov z Electronic Arts sa teší každý slovenský hokejový fanúšik. Po tohtoročnom drafte do hry pribudnú mnohé známe slovenské tváre. Napokon sa až tak netešíme. Hráči ako Slafkovský, Mešár či Sýkora sa síce v NHL 23 objavia, ale na konkrétne prvom menovanom si vývojári nedali príliš záležať.

Juraj alebo Filip?

Podobizeň Juraja Slafkovského pripomína nie samotného Juraja, ale jeho dobrého priateľa Filipa Mešára. Z modelov tvárí sa začína smiať slovenský internet. Electronic Arts znova ukazuje, že tváre ich v hre až tak nezaujímajú a skôr sa orientujú na herný zážitok.

Na druhú stranu, práve pocit, že hráme za daných hráčov dopĺňa herný zážitok. Posledné ročníky futbalovej a hokejovej hry od EA sú síce pre spoločnosť zárobkové, no mnohí majú pochybnosti o ich kvalite. Toto však nie je jediná vec, ktorá vzbudzuje vášne.

Slabé celkové hodnotenie

Minuloročná draftová jednotka, obranca Owen Power, ktorý hrá aktuálne za Buffalo, dostal celkové hodnotenie 82. Ide o skóre, ktoré udáva flexibilitu hráča a skladá sa z viacerých štatistík ako napríklad korčuľovanie, práca s pukom či sila strely na bránu.

Slafkovský dostal celkové hodnotenie „len“ 78. Pre porovnanie, rovnaké skóre bude mať aj jeho draftový rival Shane Wright, ktorý skončil ako draftová štvorka. Najvyššie hodnoteným útočníkom v tomto ročníku NHL bude Patrik Kane s hodnotením 93 a najlepším obrancom Cale Makar s hodnotením 94.

Canadiens de Montréal number 1 OVR pick starts his #NHL23 career at a 78 OVR 👀More Ratings ➡️ http://x.ea.com/74612

Posted by EA SPORTS NHL on Wednesday, September 21, 2022

Čo hovoríš na podobizeň Slafkovského?


Poď na náš TikTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

Zdroj: hashtag.sk, ea.com
Odporúčame