6ix9ine v potýčke s DJ-om v Dubaji. Je obeťou klamstiev? (VIDEO)

Tekashi, alebo ak chcete 6ix9ine, je opäť v centre pozornosti. A opäť nie kvôli svojej hudbe. Tento kontroverzný interpret sa mal dostať do potýčky s jedným DJ-om v Dubaji. Čo bolo spúšťačom a ako celé dopadlo? 

6ix9ine vzbudzuje pozornosť

Tekashi, 6ix9ine či Danny Hernandez. Nazvite ho ako chcete, aktuálne sa o ňom opäť hovorí. Tento kontroverzný rapper sa mal dostať do potýčky s DJ-om v Dubaji. Dôvodom bol fakt, že DJ vraj prehlásil: „Nemáme radi udavačov. Neexistuje, aby som pustil song jedného z nich“ čo bol jasný útok na Tekashiho.

Danny to vraj následne neuniesol a spustil potýčku, počas ktorej mal prísť o jednu zo svojich luxusných retiazok.

Avšak, v tejto chvíli je nejasné, kde je vlastne pravda, pretože 6ix9ine vydal vyhlásenie na svojom profile na sociálnej sieti Instagram.

„Uvedomujem si, že vlna nenávisti na moju osobu pracuje neustále. Prestaňte ale šíriť fake news, toto je súčasnosť, toto je realita,“ povedal v IG story 6ix9ine a následne ľuďom na videu ukázal svoje šperky, medzi ktorými je aj retiazka, o ktorú mal podľa niektorých médií prísť.  Jedno je isté, okolo tohto dúhového chalana nikdy nebude pokoj, tým si môžeme byť všetci istí.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube.com/SUB GOD, Instagram/WhatsOnRap

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.