Kopček kečupovej alebo sójovej? Nové príchute pobláznili Londýn, toto je ponuka novej zmrzlinárne

Kopčeky zmrzliny

Kopčeky zmrzliny (Zdroj: Pixabay.com/RitaE)

#Je to viac než jasné, časy, kedy si si mohol pochutnať „len“ na tradičných príchutiach zmrzliny, sú evidentne už dávno preč…

Netradičné chute priamo v Londýne

Samozrejme, že už sme počuli aj o slaných a pikantných príchutiach tejto studenej pochúťky, skúsení zmrzlinári sa však neboja ani vaječnej, či šunkovej! The Ice Cream Project v Londýne je však úplne iný zmrzlinový level – ponúkajú zmrzlinu podľa najznámejších značiek potravín, akými sú sójová, kečupová, či majonézová prichuť. Našiel by si odvahu aj na takéto niečo?

Na výber je rovno 14 hlavných príchutí, na svoje si prídu aj milovníci slaných omáčok, korenia, ale potešia sa aj tí, čo nedajú dopustiť na cereálie. Veľkou kuriozitou je aj príchuť pečenej fazule v paradajkovej omáčke značky Heinz, v ponuke je aj zmrzlina s príchuťou sójovej omáčky Kikkoman a aj vanilková zmrzlina Kellogg´ s Frosties doplnená o mrazené kukuričné lupienky, tiež tu nájdete mliečnu Coco Pops s keksíkmi a Lyle´s zlatý sirup s príchuťou masla, medu a sirupu!

Za týmto projektom stojí britská módna návrhárka, áno, čítaš dobre, Anya Hindmarch.

Čo stojí taktiež za zmienku je aj to, že sa zmrzlina vyrába ručne a odniesť si ju môžeš v pollitrovom dizajnovom kelímku, ktorý stojí približne 10€.


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk, iprima.cz, theicecreamproject.store
Odporúčame