#7 Vieme, ako chutí návrat legendárneho fast foodu a aj ktorým chybám dospievania sa vyhnúť

Photo by Yusuf Evli on Unsplash

#Každý týždeň ti pod názvom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok. Pozrieme sa teda na to, čo pre teba naša redakcia pripravila a čo si možno v posledných dňoch zmeškal.

Ako inak, začíname našou videotvorbou. Pokiaľ si ešte stále nemal tú česť s našou reláciou #RAPTAG, naprav to čo najskôr. Každý týždeň sa náš Lukáš pozrie na nové veci zo sveta rapu nielen na domácej, ale aj na zahraničnej scéne. Do ulíc sa opäť vybrala aj naša Marcela, ktorá sa pýtala zákernú otázku, i si pyšný na to, že si Slovák? Odpovede nájdeš v tomto videu. Boli sme však aj súčasťou najväčšieho gastronomického návratu roka. Na Slovensku totiž po rokoch opäť svoj podnik otvoril legendárny Burger King.

Keďže máme predstavu o tom, ako približne narábaš zo svojimi peniazmi, pripravili sme si pre teba dokonca až dva články na túto tému. V prvom sme ti priniesli rýchly kurz šetrenia peňazí nielen pre vysokoškolákov, ktorý obsahuje množstvo tipov, s ktorými si našetríš peknú sumu. K tomu sme ti však ukázali päť mýtov o financiách, ktorým pravdepodobne veríš aj ty a musíš na ne čo najskôr zabudnúť.

Pokiaľ ešte stále nevieš, aké darčeky kúpiť svojim najbližším, možno siahneš po nádherných vyšívaných motýlikoch s folklórnym motívom. My sme v rozhovore vyspovedali mladú Aďku, ktorá má ich tvorbu na starosti. Pokiaľ chceš urobiť radosť hlavne samému sebe, tak si pozri najlepšiu ponuku smartfónov pre rok 2019.

Určite to poznáš, povinnosti ti prerastajú cez hlavu a ty nevieš, čo urobiť skôr. Práve pre teba sme si pripravili skvelé hacky, ktoré ti pomôžu nájsť rovnováhu medzi súkromným a profesijným životom. Ak chceš toto posunúť na ešte vyššiu úroveň, prečítaj si článok od našej Mii. Tá napísala o meditácii a odkazuje ti, že rozhodne nie len pre uletencov. Aby toho nebolo málo, máme pre teba ešte aj 5 kľúčových chýb dospievania, za ktoré budeš pykať už ako dvadsaťročný. Snaž sa im vyvarovať.

Na záver tu pre teba máme už tradične kvíz a recenziu. Svoje mozgové závity si môžeš otestovať tu a ukázať nám, koľko toho skutočne vieš o výžive a stravovaní. Do kina sme zašli na skvelé pokračovanie boxerskej drámy Creed, kde sme mohli naposledy na striebornom plátne vidieť aj legendárneho Rockyho. Keďže sa nám zároveň začal nový mesiac, pripravili sme si pre teba aj veľký kinoprehľad. Pozri sa, čo ešte musíš do konca roka vidieť.

Nezabudni sledovať Hashtag aj na sociálnych sieťach. Obsahom ťa pravidelne zásobujeme na Instagrame, Facebooku a našom YouTube kanáli.Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Odporúčame