Zdravie a motiváciu ti postráži štýlový fitnes náramok

Čerstvá novinka od Samsungu – Galaxy Fit3

Čerstvá novinka od Samsungu – Galaxy Fit3 (Zdroj: Samsung)

#Čerstvá novinka od Samsungu – Galaxy Fit3 motivuje k pohybu aj starostlivosti o vlastné zdravie. Navyše má moderný dizajn, nový obdĺžnikový displej, odolný hliníkový rám a batériu, ktorá vydrží až 13 dní. Náramok je vybavený množstvom zdravotných funkcií, zanalyzuje tvoje telo i spánok a dostaneš ho za skvelú cenu 64 eur. Najmodernejší Galaxy Fit3 môžeš prispôsobiť svojmu štýlu a vkusu, môžeš ho nosiť kdekoľvek a nepustiť ho z ruky.

Galaxy Fit3 bude mať pod kontrolou tvoje telo i pohyb
Galaxy Fit3 bude mať pod kontrolou tvoje telo i pohyb (Zdroj: Samsung)

Galaxy Fit3 bude mať pod kontrolou tvoje telo i pohyb. Keďže ide o smart náramok, Samsung ho vybavil množstvom zdravotných funkcií. Okrem klasických snímačov tepu, okysličenia krvi a stresu, zmapuje a vyhodnotí tvoj spánok, dokonca ti povie, či chrápeš.

Poruke, presnejšie na zápästí, budeš mať aj osobného spánkového trénera, ktorý ti poradí všetko, čo sa týka zdravého spania. Pod palcom bude mať aj tvoje bezpečie. Pochváliť sa môže funkciami na rozpoznanie pádu a v prípade núdze dokáže dokonca aj privolať pomoc.

Galaxy Fit3 ťa rozhýbe a udrží fit
Galaxy Fit3 ťa rozhýbe a udrží fit (Zdroj: Samsung)

Tenký, ľahký a pripravený na pohyb

Štíhle hliníkové telo váži len 18,5 g a nebude ťa zaťažovať ani ti prekážať pri cvičení. Štýlový náramok má vo výbave viac ako 100 režimov rôznych športov, cvičení a každodenných aktivít. Tvoje časy, kroky, vyšliapané poschodia a ďalšie údaje starostlivo uloží do aplikácie Samsung Health v telefóne a ty si môžeš stanovovať nové ciele a motivácie.

Môžeš tak s prehľadom pracovať na svojej kondícii. Galaxy Fit3 ťa rozhýbe a udrží fit. Na zápästí ho môžeš mať vo dne aj v noci, vo fitku, na horách aj v posteli. Vďaka elegantnému a ľahkému dizajnu sa náramok pohodlne prispôsobí tvojmu tréningu i spánku. S Galaxy Fit3 získaš komplexný prehľad o svojom zdraví, čo ti umožní robiť uvážené rozhodnutia.

Zdravotný asistent na zápästí
Zdravotný asistent na zápästí (Zdroj: Samsung)

Zdravotný asistent na zápästí

Vzhľad tvojho nového náramku môžeš prispôsobiť vlastnej chuti a vkusu – na výber je viac ako sto ciferníkov, pozadie môže zdobiť tvoja fotografia. Hravo ho prepojíš s ekosystémom Samsung Galaxy. Umožňuje prehrávať hudbu, na diaľku aktivovať spúšť fotoaparátu, nechýba ani funkcia nájdenia spárovaného smartfónu.

Vždy tak budeš môcť zostať plný energie a pripravený prekonávať svoje limity, nech sa vydáš kamkoľvek. Vďaka vodotesnosti až do 50 m a stupňu krytia IP68 je náramok pripravený vydržať pobyt v bazéne, ako aj kvapky dažďa alebo prach. Na novom obdĺžnikovom displeji s hliníkovým telom budeš mať dokonalý prehľad o svojich aktivitách.

Výkonná batéria vydrží na jedno nabitie až 13 dní. S pomocou Galaxy Fit3 budeš vždy pripravený vydať zo seba maximum. Štýlový fitnes náramok sa stane tvojím osobným zdravotným asistentom, ktorý ti pomôže pri úsilí o zdravší a aktívnejší život. A to najlepšie nakoniec – Samsung Galaxy Fit3 stojí len 64 eur.

Všetky info nájdeš tu.

Štýlový fitnes náramok
Štýlový fitnes náramok (Zdroj: Samsung)
Zdroj: PR článok
Odporúčame