Zayo pokračuje v zverejňovaní skladieb. Počul si už NAYSON?

Zayo potvrdzuje, že už nie je iba mladík, ktorý chce preraziť, ale že už je rapperom, ktorý siaha na najvyššie méty. Aktuálny je momentálne jeho album WASSUP, pričom vonku je skladba NAYSON. A práve o nej si teraz povieme. Tá predošlá, ktorá uzrela svetlo sveta, a teda MYŠLIENKY STOKÁRA so Sameyom, mala naozaj veľmi dobré ohlasy. Bude WASSUP podobným úspechom? 

Zayova popularita rastie, potvrdzuje to aj to, že na Instagrame ho sleduje už takmer stotisíc ľudí. Podarilo sa mu nájsť v rape jeho vlastnú cestu, môžeme ho brať ako predstaviteľa takzvaného new schoolu, a teda novej školy, pričom sám si istotne veľmi dobre pamätá, že nielen jeho, ale aj jeho kolegov z Haha Crew Sameya a Dalyba ľudia najprv neuznávali a museli sa vyrovnať s veľkou vlnou nevôle. To už je minulosťou, sú totiž etablovaní v slovenskej rap game a darí sa im. Potvrdzuje to aj Zayov nový album WASSUP, ktorý je veľmi zaujímavý po všetkých stránkach.

O tracku Myšlienky stokára sme sa už bavili a nepochybujeme o tom, že viacerým z vás hrá vo vašich zariadeniach. Teraz je tu NAYSON, ktorý vyšiel pred pár dňami a počulo ho už viac ako tridsať tisíc ľudí. Toto číslo bude rásť, o tom niet pochýb. A čo samotný track? Zaujímavé myšlienky zo strany Zaya, prepracovaný beat a videoklip, ktorý zaujme. Samozrejme, nebude sa to páčiť všetkým, ale to píšeme pri takmer všetkých skladbách, pretože platí staré známe sto ľudí, sto chutí. Tak to je, nielen v hudbe, ale celkovo v živote.

Zayo dáva jasne najavo, že prešiel progresom, že sa posunul v tvorbe ďalej a keď sme si pozreli reakcie ľudí na túto skladbu, boli prevažne pozitívne. Z času na čas sa našli aj kritické slová, ale to je súčasť procesu. Budeme zvedaví na ďalšie skladby z albumu WASSUP, pričom toto CD rozoberieme aj v našej pravidelnej rubrike NA PRVÉ POČUTIE, v rámci, ktorej sa venujeme novým hudobným počinom interpretov zo Slovenska a Českej republiky.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Kali zrušil víkendové koncerty. Musel ísť na operáciu (VIDEO)

Foto: Zayo, profil na Instagrame Zayo 

Odporúčame