Zayo je späť. Ovládne sviežou novinkou toto leto? (VIDEO)

Zayo je späť. Člen Haha Crew vydal nový singel s názvom „24“, na ktorom spolupracoval s Arthurom. O hudbu sa postaral Nuri. Poďme sa pozrieť na song, ktorý v sebe skrýva veľký (nielen) letný potenciál. 

Zayo o sebe dáva vedieť

Dalo by sa konštatovať, že v uplynulom období bol Zayo jemne v uzadí, ale to je minulosťou. Aj keď zišiel z očí, pracoval a tvoril, pričom teraz môžeme počúvať prvé produkty jeho aktuálnej práce. A rozhodne máme o čom hovoriť.

Člen košickej skupiny Haha Crew včera vydal na video platforme YouTube nový singel s názvom „24“. Na feate mu sekunduje Arthur, pričom producentsky sa o skladbu postaral Nuri. Malá rada pre vás, vypočujte si tento song dvakrát alebo trikrát, podarí sa vám ho lepšie precítiť.

Song „24“ je taktiež súčasťou pripravovaného CD od Zaya, ktoré nesie názov Vrchol Katedrál a nie sme ukrátení ani o videoklip. Video samo o sebe si zaslúži pochvalu, pretože je pútavé a hodí sa do tématiky tohto songu.

Zayo vydal novinku, ktorá je vyslovene fresh, alebo ak chcete svieža. Vzhľadom na to, že sa blíži letné obdobie, táto skladba by v ňom mohla patriť medzi najhranejšie. Potenciál tam rozhodne je, rozhodujúce slovo budú mať poslucháči.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Zayo, IG, @nlieskovska

Odporúčame