Nenechaj si ujsť nový projekt Bratislavy! Zacvič si spolu s profesionálom

Nenechaj si ujsť nový projekt Bratislavy!

Nenechaj si ujsť nový projekt Bratislavy! (Zdroj: Unsplash.com/Bratislava - hlavné mesto SR)

#Aj ty vyhľadávaš stále viac rôzne destinácie, kde by si si mohol dať poriadne do tela a zacvičiť si? Tak potom si určite nenechaj ujsť unikátny projekt Bratislavy a zacvič si spolu s profesionálom.

Bratislave sa totiž podarilo vybudovať až šesť nový workoutových ihrísk, ktoré sa nachádzajú v blízkosti bežeckého okruhu, a to na oboch nábrežiach Dunaja. Jedná sa o Cvičko Lanfranconi, Cvičko Most SNP, Cvičko Promenáda, Cvičko Tyršák a Cvičko Apollo.

Každé z týchto vybudovaných ihrísk sa však zameriava na iné cvičenia, a to či už na tréning s vlastnou váhou alebo na posilnenie srdcovo-cievneho systému. Ako ale zistíš, čo na danom mieste cvičit? Je to jednoduché! Na každom ihrisku sa totiž nachádzajú info tabule s tipmi, ako správne cvičiť.

Nenechaj si ujsť nový projekt Bratislavy!
Nenechaj si ujsť nový projekt Bratislavy! (Zdroj: Unsplash.com/Bratislava – hlavné mesto SR)

To však nie je jediné, čím ťa nový projekt Bratislavy Cvičko zaujme. Na každom z týchto ihrísk si totiž môžeš bezplatne zacvičiť aj s profesionálom. „K ihriskám prinášame bezplatne aj „videonávod“ ako ich používať a to prostredníctvom trénerského programu od Maroša Molnára, jedného z našich top slovenských trénerov,“ priblížil prímátor Bratislavy Matúš Vallo.

K videám sa vyjadril aj samotný Maroš Molnár, ktorý videá natočil. „Všetkým by som rád dal do pozornosti systém videí, ktorý sa nám podaril vytvoriť. Pre každé cvičko máme tri rôzne videá, ktoré sa líšia podľa obtiažnosti. Každý si tak môže zacvičiť, čo chce, podľa svojich fyzických schopností. Čo cvičko, to iný tréning, ktorý sa dá kombinovať aj s behom – odcvičím, odbehnem, zase odcvičím na druhom cvičku. Všetko s cieľom, aby ste boli čo najviac fit.“ 

Nenechaj si ujsť nový projekt Bratislavy!
Nenechaj si ujsť nový projekt Bratislavy! (Zdroj: Unsplash.com/Bratislava – hlavné mesto SR)

Pôjdeš si vyskúšať zacvičiť na tieto ihriská aj ty?

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Historik na cestách: Čistá India, alebo o tom, ako vo svete fungujú veci, ktoré by na prvý pohľad nemali

Poď na náš TikTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

Zdroj: hashtag.sk, bratislava.sk
Odporúčame