Z Big Boya bude Big Daddy. Gleb sa stane otcom (FOTO)

Gleb tento rok vydal nový album, ale ako sa ukazuje, nebude to najväčšia tohtoročná novinka v jeho živote. Big Boy bude otcom, alebo ako sám napísal, Big Daddy. 

Gleb bude otcom 

Jeden z najsledovanejších rapperov uplynulých rokov potvrdil šťastnú informáciu na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. „BIG DADDY GLEB „ napísal do popisu, pričom viac slov ani nebolo potrebné pridávať, všetkým bolo jasné, o čo sa jedná. Dávame do pozornosti, že fotky si prelistuje smerom doprava.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Gleb (@glebzoo)

Glebovi aj jeho partnerke v mene celej redakcie srdečne gratulujeme a pevne veríme, že celé tehotenstvo a následny pôrod prebehnú bez akýchkoľvek problémov.

Ak by ste si chceli prečítať našu analýzu ku Glebovmu aktuálnemu albumu, ktorý nesie názov BIG BOY FM, môžete tak urobiť na tomto odkaze. „Už niekoľko týždňov je von nový Glebov album. Nesie názov BIG BOY FM. A prvá myšlienka, ktorá sa nám tlačí na jazyk je, že si tento rapper robí, čo chce. Vždy to tak v jeho kariére bolo. Je to tak teraz. A nie je dôvod, aby to menil aj do budúcna. Všetci, ktorí počúvajú Gleba, potvrdia, že aj keď spadá do slovenskej rap game, jeho prejav a štýl sú iné, ako u väčšiny jeho kolegov.“

Gleb si zas robí, čo chce a presne tak to má byť (ANALÝZA)

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Gleb, profil na Instagrame

Odporúčame