Yzomandias s novým singlom. Čím si ťa získa „PARARAMPAM“?

Yzomandias dáva po pár týždňoch o sebe opäť vedieť novou hudbou. Zakladateľ českého labelu MILION PLUS vydal song s názvom „PARARAMPAM“. Poďme sa podrobne pozrieť na to, čím si vás táto skladba získa. 

Yzomandias s novým trackom

Yzomandias patrí medzi dlhodobo najpočúvanejších a najsledovanejších interpretov, ktorí sa v slovenskom a v českom rape pohybujú. Keď niečo vydá alebo povie, má to váhu. Nečudo, veď iba na sociálnej sieti Instagram ho sleduje viac ako 370 tisíc ľudí, pričom toto číslo neustále stúpa.

Aktuálne o sebe dáva vedieť singlom „PARARAMPAM“, ktorý je k dispozícii na streamovacích  platformách ako Spotify či Apple Music od včerajších večerných hodín. Song dosahuje takmer tri minúty, pričom Yzo zas a znova dokazuje, že je, čo sa svojej tvorby týka, na absolútnom vrchole.

Z času na čas prichádzajú otázky, ako dlho bude člen labelu M+ medzi úplnou špičkou. Z nášho pohľadu, ak bude tvoriť skladby na úrovni „PARARAMPAM“, môže to tak byť ešte niekoľko rokov. Zaujímavý flow, prepracované riadky, hra s rapovými polohami a beat, ktorému nechýba nič = môžeme konštatovať, že už pred vypočutím bolo veľkej časti ľudí jasné, že tento singel bude úspešný.

Každopádne, neustále dokazovať svoju kvalitu a byť dlhodobo konzistentný nie je ani zďaleka jednoduché. Yzomandiasovi sa to darí a z jeho tvorby cítiť aj stále väčšie a väčšie skúsenosti. Nebuďte prekvapení, ak „PARARAMPAM“ budete v najbližších týždňoch počuť viac než často.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Yzomandias, profil IG

Odporúčame