Yzomandias ohlásil dátum vydania nového projektu!

Český raper Yzomandias z labelu Milion Plus ohlásil dátum vydania svojho nového projektu J. EDEN E-GEN!

Len pár dní dozadu si pripravil pre svojich fanúšikov menšiu ochutnávku v podobe dvoch kvalitných singlov „Nerozumí nám“ a „Když jedeme v noci“. Dnes na svojom IG profile oznámil dátum 25.2.2022 ako deň vydania ďalšieho mixtapeu, ktorý namixoval NobodyListen.

Tretie pokračovanie?

V roku 2016 vydal Yzomandias prvý zo série mixtapeov J. Eden. Druhé pokračovanie vyšlo v máji 2019 s názvom J. Eden dva. Tretí diel nesie tématický názov J. EDEN E-GEN. Ide o väčšie projekty s poriadnou hudobnou minutážou. Najväčšia zmena však nastala v osobe, ktorá celý projekt mixovala. Prvé dve vydania robil líder skupiny Milion+ v spolupráci s Konexom. Vzhľadom na udalosti a Konexove opustenie labelu sa na tomto projekte už nepodieľal. A tak jeho miesto zaujal vyššie spomenutý NobodyListen.

Yzomandias a NobodyListen

Vlastným menom Jakub Strach je hudobný producent, moderátor a člen skupiny VR/NOBODY. Taktiež zakladateľ párty „Addict“. Okrem hudby sa pohybuje aj vo svete módy. Je tvárou niekoľkých českých fashion udalostí. Čo sa týka spolupráce s Yzomandiasom, tak na pláne bola už dlhšie. Okolnosti to však skôr neumožnili, a tak sa spolu spájajú až teraz na zmieňovanom projekte.

„KDY VYJDE YZOMANDIAS II.?“

Toto je otázka, ktorú si kladie veľké množstvo fanúšikov. V apríli 2015 vyšiel legendárny sólový album Yzomandias. Na albume predstavil svoje nové „ja“. Do toho momentu niesol umelecké meno LOGIC. Na pokračovaní pracuje už vyše dvoch rokov. Na svojom IG profile sa vyjadril, že to nie je vôbec sranda nadviazať na niečo tak zásadné ako bol prvý diel. Každopádne typické dredy, ktoré v tom čase nosil už má opäť na hlave, a tak môžeme dúfať, že sa mu to podarí dať dokopy už tento rok!

Momentálne však sme plní očakávania čo si pre nás táto zásadná postava českého rapu v spolupráci s NobodyListen opäť pripravila!

AUTOR ČLÁNKU: @Oliver

Odporúčame