Yzomandias a NobodyListen predstavujú  J. EDEN E-G3N #freekarlo Edition

Yzomandias a NobodyListen odhalili cover a dátum vydania ich spoločného mixtapeu, ktorý nesie názov  J. EDEN E-G3N #freekarlo Edition. Jedná sa o nový projekt, na ktorom by sa malo objaviť podľa dostupných informácií až 49 trackov. A to je poriadna hudobná nálož! Poďme sa na pripravovaný mixtape pozrieť zblízka.

Yzomandias a NobodyListen stoja za Karlom

Dianie okolo slovenského rappera Karla, ktorý je už nejaký ten čas v rukách polície, je vám určite veľmi dobre známe. Jeho kamaráti a kolegovia (nielen) z labelu MILION PLUS, stoja za ním a podporujú ho. To je zároveň jeden z cieľov projektu J. EDEN E-G3N #freekarlo Edition.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Yzomandias (@yzomandias)


Čo napísal Yzomandias k pripravovanému mixtapeu? „Završujeme trilógiu mixtapeov J.EDEN. Odštartoval predpredaj na milionplus.cz, máme tam limited prémiové tričká + historicky naše prvé DOUBLECD (iba 500 kusov), pretože na jedno sa tých 49 vecí nevyšlo,“ uvádza na svojom profile na sociálnej sieti Instagram.

Nový mixtape vyjde už tento piatok, konkrétne 2. septembra 2022. Rapová obec na Slovensku aj v Českej republike sa nevie dočkať na to, čo si Yzo a NobodyListen pripravili. „Tento release beriem ako konečné uzavretie ďalšej životnej a umeleckej fázy. Odteraz vás čakajú iba veci z Nového Světa, ešte tento rok. Ďakujem,“ dodal zakladateľ labelu M+.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/Yzomandias

Odporúčame