Yzomandias a Nik Tendo ponúkajú niečo nové: Klip k „BMM“ je plný originality

Yzomandias a Nik Tendo (Zdroj: IG/yzomandias)

#Skladba „BMM“, ktorej autormi sú Yzomandias a Nik Tendo, dostala svoj videoklip. Nechceme vás dostávať pod tlak, ale toto jednoducho musíte počuť. Song, ktorý je súčasťou albumu KRUHY & VLNY, vás po započúvaní sa doň, dostane do úrovní, o ktorých ste možno ani netušili, že existujú. 

Yzomandias a Nik Tendo

Na beate HAARP a v rapovej akcii Yzomandias a Nik Tendo. Song „BMM“ má od prvej do poslednej sekundy super flow, spád a nemá ani jedno slabé miesto. Skratka z názvu znamená „Božie mlyny melú“, pričom celá myšlienka songu pojednáva o tomto slovnom spojení. Keď sa nad tým zamyslíte, je to tak, skôr či neskôr sa pravda ukáže. I keď to niekedy trvá.

Videoklip, s ktorom nechýba rytierske brnenie, hra so zábermi či skvelé prechody medzi jednotlivými scénami. Do popredia treba dať aj to, že celý vizuál je v čierno-bielej farbe, čo mu dodáva osobitý vibe. Predsa len, obmedzenie farieb prináša sústredenie na iné aspekty. Chalani z MILION PLUS zas a znova potvrdili, že kvalita je pre nich prvoradá. Dodajme, že režisérom videoklipu je Saymon Seriš.

Ak by ste si chceli vypočuť album KRUHY & VLNY, môžete tak urobiť nižšie. Projekt je dostupný na všetkých streamovacích platformách.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame