Yzomandias a Separ sa vypracovali sami, toto je ich track Selfmade

Selfmade. Čo to vlastne znamená? Niekomu okamžite napadne album slovenského rapera Dameho, na ktorom je aj rovnomenná pesnička. Správne. Ale aby ste vedeli, o čom idete čítať – selfmade znamená, že sa vypracovali sami, doslova – „urobení sami sebou“. Samozrejme, bez nijakých pikantných dvojzmyslov.

Dva týždne dozadu český nezmar Yzomandias a slovenská megastar Separ vydali spoločný track s názvom SELFMADE. K dnešnému dňu na skladbu kliklo viac ako 805 tisíc ľudí a očakáva sa, že číslo čoskoro presiahne milión.

Produkčne sa o skladbu postaral Abe Beats. Ak máte radi tieto dve mená, tak skladbu si rozhodne môžete stiahnuť a počúvať pravidelne. Je naozaj dobrá a dozvedáme sa časť obrazu toho, ako sa „Yzo“, ktorý si nie tak dávno hovoril Logic a Separ dostávali z nuly na vrchol.

A aby sme boli objektívní, obaja chalani skutočne SELFMADE sú. Kto sleduje ich cestu, potvrdí, že si prešli už všeličím a nemali to jednoduché. Obaja sa totiž či už výzorom alebo textami vymykajú konzervatívnej typológii obyvateľstva na Slovensku a v Českej republike.

Odporúčame