Vystrihnuté zábery slovenských hokejistov sa stali hitom internetu: Slafkovský si vystrelil z Ronalda

bery slovenkých hokejistov sa stali hitom internetu

bery slovenkých hokejistov sa stali hitom internetu. (Zdroj: Facebook/Slovenský olympijský tím)

#Slovenským hokejistom sa podaril historický úspech, keď si z olympijských hier v Pekingu odniesli bronzové medaily po zápase so Švédskom. Napriek vyčerpávajúcemu výkonu ich však humor neopúšťal. Pozri si vystrihnuté zábery z ich rozhovoru pre RTVS Šport.

Okrem obrovského talentu našich hokejistov, ktorí nám predviedli na olympijských hrách, naši hokejisti sršia aj dobrou náladou a zábavnými poznámkami. Na vystrihnutých záberoch, ktoré zverejnila na Twitteri stránka hockey_slovakia je vidieť, že po zápase sršali jedným vtipom za druhým.

Slafkovský si napríklad vystrelil s Christiana Ronalda, keď chcel odsunúť fľašu s Coca-Colou. Narážal pritom na jeho tlačovky, kedy túto značku skutočne odsunul a zobral si fľašu vody. Okrem toho si tiež Nemec zavtipkoval, či po nich nepošlú vládny špeciál. No a taktiež padla slávna fráza Igora Matoviča „one time, next time“. Pozri sa na tieto vtipné zábery.

@hockey__slovakia mám jak ronaldo dať colu preč?😂 #foryou #fyp #hockey #hokej #slovakia #slovensko #slafkovsky #jurajslafkovsky #fypシ #Slovensko #winterolympics #fy ♬ original sound – &lt3

Zdroj: hashtag.sk, Twitter/hockey__slovakia
Odporúčame