Najkrajší slovenskí hokejisti na olympiáde: Bronzoví chlapci sú bez prilby a dresu skutočne sexi!

Najkrajší slovenskí hokejisti na olympiáde v roku 2022

Najkrajší slovenskí hokejisti na olympiáde v roku 2022. (Zdroj: Facebook/Olympics)

#Naši slovenskí hokejisti ukázali na olympiáde v Pekingu v roku 2022 skutočne úchvatný výkon. Dokonca sa im podarilo prebojovať sa do semifinále a vyhrali aj v zápase so Švédskom, čím si vyslúžili bronzovú medailu. My sme sa však na našich reprezentantov pozreli bližšie a povieme ti, bez dresu a prilby vyzerajú ešte lepšie.

Slováci si na olympiáde počínajú skutočne bravúrne. Výnimkov nie sú ani naši úspešní hokejisti, ktorým sa podarilo prebojovať do semifinále, kde, žiaľ, s Fínskom prehrali. Napriek tomu sa im však podarilo získať medailu v zápase so Švédskom. Ich športové výkony však nie sú jediné, čo nás na nich zaujme. My ti prinášame zoznam tých najkrajších slovenských hokejistov, ktorí vyzerajú skutočne sexi.

1. Patrik Rybár (číslo dresu 24)

Patrik Rybár je slovenský hokejový brankár, ktorý však svoj talent predviedol aj v ruskej Kontinentálnej hokejovej lige, kde je súčasťou tímu Dinamo Minsk. Patrik bude mať tento rok 29 rokov a svojimi výkonmi si na olympijských hrách získal nejednu fanúšičku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Patrik Rybár (@rybar.patrik)

2. Matej Tomek (číslo dresu 30)

Ďalším naším skvelým brankárom je aj Matej Tomek, ktorý sa taktiež stal súčasťou olympijského tímu. Tento talent má 24 rokov a hrá za klub Kometa Brno.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Matej Tomek (@matejtomek42)

3. Peter Cehlárik (číslo dresu 34)

Pri našich najkrajších hokejistoch rozhodne nemôže chýbať ani 26 ročný Patrik Cehlárik, ktorý na olympijských hrách zaujal miesto útočníka. Ak by mu však nevyšla kariéra hokejistu, tak ako model by sa rozhodne uživil. Čo povieš?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Peter Cehlárik (@petercehlarik)

4. Peter Čerešňák (číslo dresu 14)

Peter Čerešňák nie je na olympijských hrách žiaden nováčik. Zúčastnil sa ich už v roku 2018 v Pjongčang a tento rok nás reprezentuje opäť. V súčasnosti hrá za českú extraligu HC Škoda Plzeň a má 29 rokov. Divákov však nezaujme len svojím talentom, ale aj pod prilbou sa nachádza krásny chlap.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Peter Ceresnak (@peterceresnak)

5. Peter Zuzin (číslo dresu 25)

Tak to je telo! Peter Zuzin sa na Instagrame ukázal nie len bez dresu, ale úplne bez trička a povieme ti, ak mu nevyjde hokejová kariéra, tak modeling ho určite neodmietne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Peter (@peterzuzin)


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk, olympic.sk
Odporúčame