Valdo z Bratislavy a jeho nový singl Neprajný

Kdo pochází z Bratislavy, mohl již slyšet o mladém rapperovi který si říká Valdo. Zatím má několik skladeb na YT, ale jeho flow a styl zrají jako vínko od skladby ke skladbě. Prostor mu dal i Igor Kmeťo z Gitano Records, takže o tomto člověku ještě jistě mnohokrát uslyšíte. Měl dokonce vystupovat minulý rok na festivalu Hip Hop Žije 2016 ve Zlatých Pieskách. Bohužel, ten kdo tam byl si jistě pamatuje na tu potopu a černá mračna, takže Valdo byl jedním z těch, co už nestihly vystoupit. Ale poté ještě vystupoval na HHŽ v Domaše a tam už mu nic nebránilo.

https://www.youtube.com/watch?v=vr6gJYpmd9c

Včera Valdo vydal nový track s názvem Neprajný a dneska mu položíme i pár otázek:

  • Čau bro, všiml jsem si v popisku videa, že sis dělal record/mix/master sám. Je lepší si tyhle věci kolem finálního zvuku dělat sám, nebo aby ti to udělal někdo jiný?

Ahoj, určite aby mi to spravil niekto iný ale povedal som si že to ešte raz skúsim a myslím si osobne že to neni dobre. 😀 Keď sa s tým naučím poriadne robiť a budem mat aj kvalitný hardware tak potom si to budem robiť sám ale zatiaľ to nechám na profíkov.

  • Dobře, jak dlouho vznikal tento track? (už si dlouho nic nevydal)

Tento track vznikal tak že mi poslal producent hudbu a ja som hneď vedel čo chcem takže som začal hneď postupne nahrávať a zapisovať vety strávil som nad tým pár hodín je to už dlho pripravovaná vec ale čakal som na Nový rok.

  • A jaký bude pro tebe rok 2017? Co od sebe očekáváš a co bys chtěl stihnout?

Tajomný a plny nových skúšok. Mám pripravených do predu viac songov, nechajte sa prekvapiť je toho dosť. Nahral som celkom asi 20 skladieb všetky som nahral doma zatiaľ a teraz postupne chodím do štúdia a idem ich dostavať do finaliek. Čiže v najbližšej dobe čakajte pár bengrov ale aj pár veci na zamyslenie.

Očakávam od seba veľký pokrok čo sa týka kvality hudby. Mám nahratú jednu skladbu v štúdiu Startouch v Prahe u Madskilla, ktorú dúfam čoskoro budem môcť vydať a dnes sa chystám na špeciálnu vec do štúdia v Bratislave u DJ Kebara o ktorej sa čoskoro dozviete viac.

  • Máš toho opravdu hodně v plánu. A tajemný znamená, že se tedy tento rok roztrhne pytel se singly? Nebo snad můžeme od tebe očekávat dokonce i nějakou dlouhohrajku?

Bude veľa singlov s klipmi 🙂 a verím že nejeden sa bude ešte dlho počúvať.

 

Odporúčame