Vstup zakázaný! Kde sa džentlmen žien nedotýka?

pixabay.com

pixabay.com

#Ženy nikdy celkom nepochopia mužov a zrejme ani muži nežné pohlavie.  Aby som vám však život s babou trochu uľahčila, prezradím vám aspoň čosi o ženskom tele. Aby ste sa vyhli prípadnej katastrofe. Pretože kým niektoré miesta na našom tele sú doslova symbolom vzrušenia, iných by ste sa radšej dotýkať nemali…

Podpazušie

Verím tomu, že aspoň raz v živote vás vaša frajerka donútila pozerať Hriešny tanec. Spomínate si na scénu, v ktorej Johnny hladil Baby v podpazuší? Aj keď to možno na obrazovke vyzeralo sexi a vzrušujúco, skutočnosť je iná. Pretože aj oni to spolu museli skúsiť viackrát, kým sa Baby prestala rehotať. Okrem toho, aj my ženy sme ľudia a tiež sa potíme. Pre mnohé z nás je fakt nepríjemná predstava, že by nás chlapi omakávali práve na tomto mieste!

pixabay.com
pixabay.com

Chodidlá

Vo všeobecnosti platí, že ženy si masáž nôh užívajú. Takže sa vám zrejme bude zdať zvláštne, prečo sú v tomto zozname aj chodidlá. Avšak podľa jednej štúdie, ktorú uskutočnila Univerzita Johna Hopkinsa, studené nohy bránia ženám pri dosiahnutí orgazmu. A ak má žena počas sexu na nohách ponožky, pravdepodobnosť, že dosiahne orgazmus, je o 50 až 80% vyššia! Takže aj keď to nevyzerá veľmi sexi, pri sexe nám na nohy nesiahajte, radšej ich nechajte v teple.

pixabay.com
pixabay.com

Vnútro ucha

Vo všetkých romantických filmoch pri sexuálnych scénach vidíte, ako si milenci nežne šepkajú do ucha. To je sexi. Ale strkanie jazyka do ušného kanálika už veľmi sexi nie je. Namiesto čvachtavého olizovania jej radšej čosi sexi pošepkajte do ucha.

pexels.com
pexels.com

Pupok

Je pravda, že oblasť brucha je veľmi citlivá a láskanie v tejto oblasti je naozaj príjemné. Ale strkanie jazyka do pupka už menej. Pupok je naozaj citlivý. Takže pravidlo – okolo pupka áno, vo vnútri určite nie platí všade a za každých okolností.

pexels.com
pexels.com

Pozor na klitoris!

Nie, neznamená to, že sa ho nemáte dotýkať. Ale treba na to ísť jemne! Táto časť ženského tela je mimoriadne citlivá a plná nervových zakončení. Takže si neberte príklad z porna a pristupujte k veci jemne. Aby všetko bolo tak, ako má.

Anál

Nie všetky ženy sú prístupné k rôznorodým sexuálnym radovánkam. Ak je teda anál pre vás čosi, čo chcete vyskúšať, určite sa na to musíte opýtať. Žiadne dobíjanie análu bez upozornenia. To by mohlo skončiť naozaj nepekne. A to hlavne pre vás!

pixabay.com
pixabay.com

Nehovorím, že presne toto sú pravidlá, ktoré platia pre každú ženu. Ale vo všeobecnosti ide o nepísané pravidlá v ženskom svete. Každá žena má však aj vlastnú zbierku zákazov, na ktoré je dobré, ak sa opýtate. Aspoň v tomto prípade vám iste povie to, čo si naozaj myslí!

Zdroj: therichest.com

Odporúčame