Mike Shinoda z Linkin Park prichádza s novou piesňou :Počuť ju budeš v očakávanom horore Vreskot 6

Mike Shinoda

V očakávanej hororovej novinke Vreskot 6 by mala zaznieť aj pieseň od tvorivého mozgu milovaných Linkin Park (ZDROJ: commons.wikimedia/Sashi Bellamkonda)

#Nasledujúca správa poteší hlavne fanúšikov nu metalových Linkin Park. Mike Shinoda, tvorivý mozog obľúbených Linkin Park, nedávno oficiálne potvrdil, že v očakávanom horore Vreskot 6 sa objaví aj jeho nová pieseň. Hoci od samovraždy speváka kapely, Chestera Benningtona, je kapela v tvorivej kóme, Shinoda stihol nahrať vlastný autorský album, hneď za ním kvalitný inštrumentálny projekt Dropped Frames pozostávajúci z troch častí a jednu novú pieseň. No a tá najnovšia zaznie aj v šiestej časti kultového Vreskotu. Informuje o tom NME.

Po dlhšej dobe nová pieseň

Shinoda túto potešujúcu informáciu oznámil pre rozhlasovú stanicu KROQ. V polhodinovom rozhovore sa rozhovoril o dvadsiatom výročí klasického albumu Meteora, ktorý si aj dnes spoľahlivo nachádza nových a nových fanúšikov. Nová pieseň bude Mikeovym prvým materiálom od singlu Happy Endings, ktorý vyšiel v roku 2021.

„Do tohto roku som pracoval na množstve nového materiálu, a tiež som robil produkcie pre iných ľudí,“ povedal pre časopis Kerrang! „Mám novú pieseň, ktorá sa objaví vo filme Vreskot. Stalo sa to tak, že sa mi ozvali: ‘Pomôžeš nám s muzikou do filmu?’ No a počas konverzácie som im pustil niečo a oni reagovali v zmysle ‘Môj bože, môžeme to použiť?’“

Len pripomeňme, že od Benningtonovej smrti nie je kapela aktívna, hoci nedávno uviedla, že v budúcnosti plánujú viac komunikovať s fanúšikmi. Vreskot 6 sa budú diváci môcť pozrieť v kinách už 10. marca.


Buď s nami aj na Instagrame a dozvieš sa o každom novom článku ako prvý!

 

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame