Vratko Štupeľ v novom tracku nejmdropuje známych raperov: Vráti sa mu to?

Vratko Štupeľ v novom tracku nejmdropuje známych raperov

Vratko Štupeľ v novom tracku nejmdropuje známych raperov (Zdroj: Slovensko zálohuje)

#„Odkedy sa zálohuje, už neriešim separ, ak vypil c napoj, obal vratit treba“, rapuje influcencer pre Zálohovanie Vratko Štupeľ vo svojom najnovšom bengri. V ďalších veršoch spomína aj 50 cent-a, či Majka Spirita. Robí to ale pre dobrú vec.

,,PET fľaše a či plechovky, nič sa nezahadzuje,“ ozýva sa v tanečnom refréne, ktorý pozná už takmer celé Slovensko. V plnej verzii songu Daj mi PET!, ktorý z hlavy len tak nevyhodíš, nájdeš aj iné dobré rady. Postarať sa zálohovaním o vreckové je síce fajn (za každú PETku, či plechovku máš 15 centov!), ale ešte viac si Vratko cení, keď sa k prírode a životnému prostrediu, správaš tak, ako sa patrí – neničíš, nelitteruješ, prípadne chrániš.

Song dopĺňa energický plný recyklovaných materiálov. Zaujímavosťou je, že viaceré sekvencie boli vytvorené umelou inteligenciou a zjaví sa v ňom aj živý medveď, ktorý testoval odolnosť zálohovacích nádob v národných parkoch. Zálohovať už môžeš totiž aj tam a zároveň tak prispieť na údržbu konkrétneho parku. Takže keď budeš najbližšie v Tatrách…

A na záver pekné čísla: Obalov sa od spustenia zálohového systému podarilo na Slovensku vyzbierať už viac ako 1,3 miliardy z celkového množstva približne 1,7 miliard. V priebehu tohto polroka sa vyzbieralo už viac ako 490 miliónov zálohovaných obalov. Si predstav, že by sa povaľovali kde-tade.

Vratkovi môžeš dať PET, ale aj follow na Instagrame a TikToku.

Song dopĺňa energický videoklip plný recyklovaných materiálov
Song dopĺňa energický videoklip plný recyklovaných materiálov (Zdroj: Slovensko zálohuje)

 

Zdroj: PR článok
Odporúčame