Viktor Sheen volá fanúšikov na koncerty a odkazuje: Ja pripravujem album

Viktor Sheen je naplno etablovaný medzi najlepšími rappermi nielen Českej republiky, ale aj tej našej, skrátka, ak ste z Česka a Slovenska a máte radi rap, toto meno vašej pozornosti dozaista neuniká. Sheen je aktívny a kvalitný, pričom najnovšie potešil fanúšikom, pretože dal jasne najavo, že pripravuje nový album, pričom ak ho pozorne sledujete, už ste sa mohli dočkať aj menších ochutnávok.

V aktuálnom príspevku Viktor Sheen zavolal svojich priaznivcov na najbližšie koncerty, pričom do konca augusta sa predstaví ešte na štyroch podujatiach, čo nie je na zahodenie. 13.augusta ho ľudia uvidia v Plzni na Plochej Dráhe, o osem dní neskôr v Příbrami na mieste menom Letní Kino, 27.8 Viktor Sheen bude vystupovať v Olomouci, pričom dejiskom bude Korunní Pevnůstka a deň na to zakončí august na Majálese v Šumperku. Slovenskí fanúšikovia môžu byť zľahka sklamaní, že Viktor nebude aj u nás, ale vzhľadom na všetky okolnosti, to nebolo preňho otázkou dňa, čo je pochopiteľné.

Čo však poteší každého priaznivca Viktora Sheena je, že informoval, že pracuje na albume. „Ja robím album, ty príď na show.“ Všetci veľmi dobre vieme, že Sheenove CDs v sebe predstavujú veľkú kvalitu, pričom na ňom cítiť progres a vývoj, čo je veľmi cenné. Okrem toho, Viktor Sheen je jedným z najviac počúvaných autorov v našich končinách, a teda, keď vydá nový hudobný projekt, poriadne zamieša kartami v tom, čo je v tomto roku najviac TOP. Tešíme sa na to.

Foto: Viktor Sheen, profil na Instagrame Viktor Sheen

Odporúčame