Vieš už kto je raper menom ZEBER? Poď to spoločne s nami zistiť

Nebudeme sa opakovať, viete zrejme, čo teraz príde. Áno, sme radi, keď sa nám niektorí z vás ozvú s tým, že chcú dať o sebe vedieť. Vieme, že v úvode kariéry nie je jednoduché zaujať a preraziť, ešte keď je trh slovenského a českého rapu tak veľmi preplnený. Dnes bude reč o raperovi menom ZEBER, o ktorom by ste rozhodne mali počuť. Tento chlapec v sebe skrýva veľké množstvo textov, ktoré netrpezlivo čakajú na to, kedy budú odprezentované širokej verejnosti.

Na úvod tu máme track Chvala Bohu, na ktorom Zeber spolupracoval s Kylom. Na prvý pohľad môžeme vidieť záblesky originality. Ono, keď chce mladý raper musí nejakým spôsobom zaujať, avšak nie je to jednoduché, pretože zaujať treba v pozitívnom a nie v negatívnom zmysle. Jasné, dá sa to aj rôznymi extrémnymi spôsobmi, ale potom je náročné si zlepšiť renomé. Zeber touto cestou nejde, Chvala Bohu má výpovednú hodnotu.

Toto je zatiaľ najnovší hudobný počin od dvojice Zeber a Kylo. Skladba sa volá SKY a na YouTube bola zverejnená približne pred týždňom. Videli ju tisíce ľudí a reakcie boli prevažne pozitívne. Nuž, pustite si ju a urobte si názor sami, to bude najlepšia voľba. Na feate sa objavuje PATRIKBEATZ, čo track posúva ešte o ďalší level ďalej. Podarených spoluprácí nie je nikdy dosť.

A do tretice všetko dobré, ako zvykli hovoriť už naši starí rodičia. Na záver pridávame track Drago, na ktorom opäť spolupracovali Zeber a Kylo. Pozrite si ho a potom si ho pustite ešte dvakrát. Uvidíte, dostane sa vám to pod kožu.

A v neposlednom rade, odporúčame, aby ste si pozreli YouTube kanál, na ktorom má Zeber nové vizuály, bude sa vám to páčiť. Hej, a v neposlednom rade si toto meno zapíšte. Nie je to posledný raz, čo o ňom budeme počuť.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Kvantita vs kvalita: Ako nájsť v rapovej tvorbe balans? (NÁZOR)

Podporujeme nádejných interpretov. Ak si myslíš, že máš na to napíš nám na redakcia@generaciarapu.sk . 

Foto: Zeber, YouTube video

Odporúčame