Vieš kto je PSHOW? Chalan, ktorý hodnotí slovenské rap songs získava popularitu

Viete kto je PSHOW? Ak áno, tak predstavovanie je zbytočné, ale aj keď naberá na popularite, ešte ho nepozná toľko ľudí, koľko by malo. Teda, v našich končinách. Každopádne, jedná sa o chlapíka, ktorý medzi iným hodnotí slovenské a české rapové skladby. Textu síce nerozumie, ale o to zaujímavejšie sa ku konkrétnym trackom vyjadruje.

Áno, nevie po slovensky a ani po česky, ale hodnotí flow, hodnotí hudbu, to ako vystupujú rapperi a aj skladbu ako celkový produkt. Je to skutočne veľmi zaujímavé pozeranie, už len z toho dôvodou, že si uvedomíte, ako slovenskú či českú rapovú tvorbu hodnotia ľudia zo zahraničia. Tento druh videí naberá na popularite a spolu s ním aj samotný PSHOW. Preto sme sa rozhodli, že mu urobíme shoutout, pretože v momentoch sú jeho hodnotenia skutočne výborné. A niekedy jednoducho pobavia a to sa zíde tiež.

Napríklad, vyššie je piložené video, v ktorom hodnotí legendárnu skladbu k festivalu HIP HOP ŽIJE, ktorá má približne 11 minút a predstaví sa v nej takmer každé meno, ktoré niečo v tom čase v slovenskom a v českom rape niečo znamenalo. Reakcie, ktoré PSHOW predvedie vás možno prekvapia, potešia, možno nahnevajú. Každopádne, hudba je založená na emócii a toto je emócií plné. Navyše, ak vás tento koncept zaujme, chalan má na svojom kanáli na YouTube ďaleko viac trackov z našich končín, ktorými sa zaoberá.

Foto: PSHOW, YouTube

 

Odporúčame