Vieme ako bude znieť Pil C-ho životný album!

Vieme ako bude znieť Pil C-ho životný album! Dobre, teraz, keď už máme vašu pozornosť, môžeme prejsť k pointe. Pil C dnes zverejnil snippet k jeho novému CD. To nesie názov Odsúdení na úspech. Z toho, čo sme zatiaľ počuli môžeme konštatovať, že tento album naozaj na úspech odsúdený je. 

Vieme ako bude znieť Pil C-ho životný album

A už to môžete vedieť aj vy. Dnes o 18:00 Pil C zverejnil na video platforme YouTube snippet. Album Odsúdení na úspech je v predpredaji, vieš si ho aj s merchom objednať KLIKNUTÍM SEM.

Zatiaľ vieme, že na Pil C-ho novom albume bude 16 skladieb. Tri z nich sú už publikované. Konkrétne sa jedná o „Hawaii“, ktorý je von najdlhšie, pričom fanúšikovia už mohli stihnúť na počúvať aj „V PODZEMÍ FREESTYLE“ a „CHROME HEARTS FREESTYLE“.

Pil C je odsúdený na úspech. Spúšťa predpredaj svojho životného albumu

Ak sa neviete dočkať novej hudby od jedného z najsledovanejších slovenských rapperov, máme riešenie. Môžete si pripomenúť Pil C-ho sériu Peroxid. Venovali sme sa jej v osobitnom článku v rámci našej rubriky Reminder.

⇒ Album Odsúdení na úspech si aj s merchom objednať KLIKNUTÍM SEM

Politici sa museli červenať. Séria Peroxid ostáva aktuálna (Reminder)

Teraz, keď je už von aj snippet, fanúšikovia si môžu urobiť obraz o tom, čo ich bude na albume čakať. Aj keď je priskoro na hodnotenia, toto CD má našliapnuté k tomu, že sa o ňom bude rozprávať. Pil C sa rozhodol, že postne svoj životný album. Nič menej ako prvotriednu rapovú kvalitu preto nemôžeme ani očakávať.

Photo credits: Pil C, Instagram

Odporúčame