Fanúšikovia šalejú: Posledná časť Star Wars dostáva prvú ukážku a názov The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalkers. Zdroj: YouTube/Star Wars

#Fanúšikovia sa konečne dočkali. Dva roky od premiéry The Last Jedi ubehli ako voda a celý svet túžobne očakával informácie ohľadne záverečnej časti novej trilógie. Tá má zároveň definitívne uzavrieť ságu rodu Skywalkerovcov, a tým dať priestor iným príbehom z preďalekej galaxie. Disney sa totiž nijako nebráni novým príbehom z tohto mimoriadne veľkého univerza.

Star Wars: The Rise of Skywalkers. Zdroj: YouTube/Star Wars

Nebudeme ťa ale tentokrát nijako naťahovať, rozboru celého traileru, ságy a problémom pri tvorení novej trilógie sa budeme zaoberať v samostatnom článku. To podstatné, čo teraz potrebuješ vedieť je, že Epizóda IX bude niesť názov The Rise of Skywalker a vracia sa takmer celé herecké osadenstvo na čele s Daisy Ridley (Rey), Johnom Boyegom (Finn), Adamom Driverom (Kylo Ren), Oscarom Isaacom (Poe Dameron) a Anthony Danielsom (C-3P0).

Vrátiť by sa dokonca mal aj Mark Hamill čoby Force Ghost, Domhnall Gleeson ako General Hux a Kelly Marie Tran v úlohe Rose. Čaká nás aj srdcervúci návrat Billy Dee Williamsa ako starého Landa Calrissiana. Premiéry v slovenských kinách sa dočkáme už 19. decembra. Ani ty sa už nevieš dočkať?

Zdroj: screenrant.com
Odporúčame