VIDEO Ich spolupráce boli legendárne: Snoop Dogg v rozhovore odhalil, čo ho počas života naučil 2Pac

Zdroj: YouTube/SnoopDoggTV

#Bude to už 24 rokov, odkedy nás opustila obrovská legenda rapu, 2Pac. Jeho kolegovia o ňom neustále hovoria, a to dokonca v superlatívoch. Niet sa čomu čudovať, keďže počas rokov jeho najväčšej slávy mu nemohol takmer nikto konkurovať. V nedávnom rozhovore sa moderátor pýtal Snoop Dogga, ktorý bol so spomínaným raperom dobrý kamarát a mali niekoľko spoluprác, čo sa od svojho kamaráta a hudobnej legendy naučil.

Snoop odpovedal: „Myslím si, že od 2Paca som sa naučil mať odlišnú pracovnú morálku. Vždy som mal dobrú pracovnú morálku, chodil som načas, bol som profesionál, ale on mi ukázal, ako v tom byť (v tvorení hudby) trošku rýchlejší. Naučil ma, aby som to stále iba nepočúval dookola a neabsorboval, ale ďalej pracoval a pracoval. Nechať producentov v štúdiu spraviť mix a master a nezamilovať sa do toho (do skladby), ale zamilovať sa do zručnosti, byť schopný ďalej pracovať a tvoriť.“

Snoop ďalej pokračoval: „To mi bolo odovzdané a ja to teraz dokazujem mojou pracovnou morálkou na viacerých projektoch“. Taktiež povedal, že teraz to bude on učiť mladú generáciu, pretože ak to vraj zvládne taký starec, zvládnu to aj oni.

Zdroj: Instagram/snoopdogg
Odporúčame