VIDEO Ich spolupráce boli legendárne: Snoop Dogg v rozhovore odhalil, čo ho počas života naučil 2Pac

Zdroj: YouTube/SnoopDoggTV

#Bude to už 24 rokov, odkedy nás opustila obrovská legenda rapu, 2Pac. Jeho kolegovia o ňom neustále hovoria, a to dokonca v superlatívoch. Niet sa čomu čudovať, keďže počas rokov jeho najväčšej slávy mu nemohol takmer nikto konkurovať. V nedávnom rozhovore sa moderátor pýtal Snoop Dogga, ktorý bol so spomínaným raperom dobrý kamarát a mali niekoľko spoluprác, čo sa od svojho kamaráta a hudobnej legendy naučil.

Snoop odpovedal: „Myslím si, že od 2Paca som sa naučil mať odlišnú pracovnú morálku. Vždy som mal dobrú pracovnú morálku, chodil som načas, bol som profesionál, ale on mi ukázal, ako v tom byť (v tvorení hudby) trošku rýchlejší. Naučil ma, aby som to stále iba nepočúval dookola a neabsorboval, ale ďalej pracoval a pracoval. Nechať producentov v štúdiu spraviť mix a master a nezamilovať sa do toho (do skladby), ale zamilovať sa do zručnosti, byť schopný ďalej pracovať a tvoriť.“

Snoop ďalej pokračoval: „To mi bolo odovzdané a ja to teraz dokazujem mojou pracovnou morálkou na viacerých projektoch“. Taktiež povedal, že teraz to bude on učiť mladú generáciu, pretože ak to vraj zvládne taký starec, zvládnu to aj oni.

View this post on Instagram

wise words from pac to dogg 2 y’all

A post shared by snoopdogg (@snoopdogg) on

Zdroj: Instagram/snoopdogg

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *