VIDEO Bizár alebo raketa? Otec so synom rapujú o problémoch s medveďmi!

Samgott Ice Foterr

Samgott a Ice Foterr spravili nový track (Zdroj: YouTube.com/Samgott & Ice Foterr)

#O dvojici Samgott a Ice Foterr sme ťa v minulosti už informovali a radi tak robíme opäť, keďže si na svoje konto pripísali ďalší track! Raperská dvojica otca so synom vydala skladbu na tému problémov s medveďmi, od ktorej môžeš čakať nielen silné hudobné prevedenie, ale aj nemalú dávku humoru a nadhľadu!

Všade sú medvede!

„Pieseň inšpirovaná široko diskutovaným problémom s medveďmi v našej krajine. Nie sme v téme odborníci ale myslíme si, že riešenie nie je jednostranné – ani radikálna eliminácia, ani ignorácia. Pretože príčiny, ako to už býva, sú zjavne viaceré – premnoženie mackov a aj nedisciplinované správanie človeka (ilegálne vábenie a prikrmovanie zveri, nezabezpečené stojiská…)“ vyjadrila sa dvojica otca so synom ku svojmu novému klipu.

„Sme však presvedčení, že ľudia a zvieratá musia a môžu nájsť spoločnú reč – aby sme sa my nebáli chodiť do lesa a na ulice a oni, aby mali spokojný život vo svojom prirodzenom prostredí. Naša skladba je paródiou na akčáky a premotivovaných ozbrojených samoriešiteľov… ktoré sa našťastie končia happy endom! Príjemnú zábavu :-)“

Nás táto novinka zaujala, tak to poď ochutnať aj ty!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame