VIBE festival predstavuje novinky a množstvo sprievodných akcií!

Leto sa už nezadržateľne blíži, čo nemôže znamenať nič iné len to, že VIBE festival je už predo dvermi! Nadupaná show v Moteli Kamenec sa začína už o 2 týždne. Pripravili sme si pre teba hromadu noviniek, tak poďme na to!

Asi najzásadnejším faktom je, že sme vypočuli hlasy fanúšikov, ktorí v hlasovaní rozhodli, že v našom line-upe sme opomenuli jedného dosť zaujímavého interpreta. Horeli telefóny, no teraz už vieme, že divokú kartu od fanúšikov dostáva Radikal Chef! Rodák z Ružomberka sa znova po roku predstaví na VIBE festivale a môžeme od neho očakávať klasicky energickú show. Nech sa páči – je to od vás pre vás!

Sprievodné akcie ťa dostanú do varu!

Zlomovým bodom, ktorým chceme ozvláštniť náš festival sú aj sprievodné akcie. Už dnes ti môžeme oznámiť, že na teba čakajú nielen tradičné súťaže, o ktoré sa stará hypeman podujatia. My ti dáme možnosť preukázať naplno svoj talent!

Počas sobotňajšieho popoludnia ťa od 14:30 čaká VIBE FREESTYLE RAP BATTLE, kde dámy aj páni, ktorí nie sú skúpi na kvalitné rýmy zabojujú o open mic a merch VIBE festivalu, no najmä o možnosť ukázať svoj talent pred pozornými ušami a očami fanúšikov. Máš šancu nakopnúť svoju kariéru práve u nás – prihlasovací formulár nájdeš TU! Prihlášky môžeš posielať do 6. júla!

Ak sa považuješ pre zmenu za pohybovo nadaného jedinca, tak nezúfaj a skús VIBE WARM-UP BATTLE! Po nádejných lyrikoch, ktorí začínajú sobotňajší program na hlavnom stage-i dostane priestor od 16:30 tanec a tvojím cieľom bude získať si na svoju stranu crowd, no najmä porotu! Pod drobnohľadom hypemana Johnnyho Perfekta sa bude súťažiť v kategóriách HIP-HOP a BREAKIN. Čakajú na teba ceny v hodnote 300 eur, no ocenení budú prví dvaja z oboch kategórií. Prihlasovací formulár na tanečné battles nájdeš TU!

Mohlo by ťa zaujímať:  Je toto najlepší rapový song leta 2022?

Rapovať nevieš, tancuješ jak poleno, no so sprejom sa cítiš ako ryba vo vode? V sobotu na teba čaká GRAFFITI JAM a 10 profi writerov, ktorí ti ukážu svoje majstrovstvo. No nemusíš sa báť, posnažíme sa uvoľniť nejaký ten priestor aj pre teba a môžeš nechať pamiatku na tvoj VIBE 2017 v grafickej podobe!

Už sme sa venovali slovám, tancu i sprejom, no stále sme neobsiahli všetkých. Pre pohoďákov, ktorí si chcú počas aktivít dopriať aj nejaký ten povolený doping pivového typu tu máme TURNAJ V STOLNOM FUTBALE! Kvalitné stoly od partnera akcie ROSENGART budú miestom zápolenia dvojíc, pričom finalisti si odnesú finančnú odmenu 40 resp. 20 eur + merch VIBE festivalu! Registrácia prebehne počas sobotňajšieho popoludnia, poplatok je 6 eur za tím, no a od 15:00 sa naplno rozbehne futbalové tango s epickým finále o pár hodín neskôr. Komentár hodný Laca Borbélyho, čo povieš?

Atraktívne VIP vstupenky sú už v predaji!

Na záver by sa azda patrilo spomenúť fakt, že predpredaj beží naplno, prvé dve vlny lístkov sa vypredali, aktuálne je v predaji tretia vlna vstupeniek za 18 eur. K nim sme pridali aj VIP vstupenky, ktorých cena 89 eur zahŕňa 2-dňový vstup, merch VIBE festivalu, vlastné miesto pod pódiom, vlastný bar a najmä ALCOHOL FREE (ten obsahuje vodku Absolut, Fernet Stock/Citrus, Borovičku, Havanu, Becherovku, víno a nealko podľa ponuky). Pre rozbíjačov je to ideálny VIBE PACK! Všetky vstupenky sú v predaji v sieti ticketportal.sk aj v kamenných predajniach v okolí Michaloviec. Tešíme sa na tvoju účasť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *