Je toto najlepší rapový song leta 2022?

Ako podľa vás ideálne vybrať najlepší rapový song leta 2022? To je otázka, ktorá vŕta v hlavách nielen nám, ale aj zahraničným kolegom. Nájsť atribúty, ktoré budú stopercentne objektívne, je prakticky nemožné. Problematikou TOP rapového tracku uplynulých mesiacov sa zaoberali aj v MTV.

Najlepší rapový song leta 2022 je…

Svetoznáma televízia odovzdávala rôzne druhy ocenení, pričom najlepším letným songom tohto kalendárneho roka v rámci MTV Video Music Awards sa stala skladba „First Class“, ktorej autorom je americký rapper Jack Harlow. 24-ročný interpret, ktorý pochádza z mesta Louisville v štáte Kentucky, vydal tento rok album Come Home the Kids Miss You, kde sa nachádza aj tento spomínaný track.

Song sa dostal na YouTube konkrétne šiesteho mája 2022, pričom v čase vznikania tohto textu má takmer 60 miliónov views, čo je vyslovene famózne číslo. Jack fanúšikov na túto skladbu postupne pripravoval, jej časti teasoval prostredníctvom sociálnych sietí, čo hype okolo ešte viac zvyšovalo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @jackharlow

Samozrejme, vybrať jednu skladbu, ktorá definuje leto 2022 je prakticky nemožné. Pre každého z nás to bude iný track. Myslíme si však, že ak bude oficiálnym songom uplynulých mesiacov práve „First Class“ od Jacka Harlowa, môžeme byť všetci spokojní. Tomuto tracku totiž nechýba nič. Od prevedenia, cez videoklip, výpovednú hodnotu až po kvalitu a emóciu.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/Jack Harlow

Odporúčame