Vegedream vydal jeden z bangrov na rok 2023: Zatancujete si aj vy?

Vegedream x Kylian Mbappé (Zdroj: TW, radiofrance)

#To, na čo sa čakalo, je teraz skutočnosťou. Francúzsky raper Vegedream vydal voľné pokračovanie svojho niekdajšieho hitu „Ramenez la coupe a la maison“. Poďte si vypočuť vychádzajúci banger „Merci Les Bleus“. 

Vegedream sa poďakoval

Túto skladbu mal francúzsky raper pôvodne nachystanú v prípade víťazstva Francúzska na futbalových majstrovstvách sveta v Katare. Francúzi ale napokon prehrali s Argentínou vo finále po pokutových kopoch a skončili druhí. Fanúšikovia na Instagrame a TikToku ale z Vegedreamových leakov urobili neskutočný virál.

Interpret sa napokon rozhodol, že track jemne upraví a vydá ho von. Tak sa aj počas vianočných sviatkov stalo a song ‚Merci Les Bleus“ (Ďakujeme, Modrí) uzrel svetlo sveta. Už teraz má na YouTube viac než milión views a číslo neustále stúpa. Song dal po hudobnej stránke dokopy DJ menom Kabongo.

Okrem toho, ľudia po celom svete prostredníctvom krátkych klipov zverejňujú, ako na túto skladbu tancujú, čo ju ešte výraznejším spôsobom šíri medzi ostatných. Bude to jeden z bangrov roka 2023? Pravdepodobne áno, nie je dôvod o tom pochybovať.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame