Vedeli ste, čo spáchal PIL C na vrchole Mauna Kea?

Udalosť, ktorú si pripravil priamo na vrchole Mouna Kea, je veľmi inšpiratívna. Zároveň, týmto ukázal smer každému správnemu mužovi planéty, minimalne teda v Československu.

Poďme teda k samotnému príbehu:

 PIL C mal vrámci veľkého prekvapenia dohodnutú fotografku, ktorá sa mala maskovať za náhodnú turistku priamo na vrchole Mouna Kea vo výške 4207 mnm.

Poznávacie znamenie boli iba jeho žlté tenisky, dohodnutý čas okolo 17:00 a miesto stretnutia na úplnom vrchole pri veľkom bielom teleskope. Nakoľko mal v hlave dôležitú úlohu, nechcel nič nechať na náhodu. Ak si odmyslíme všeobecný stres, tak začal byť PIL C postupne už aj v časovom strese, nakoľko si uvedomil, že asi nestihnú prísť hore načas. Totiž keď idete na Mauna Kea, najprv si vás ochytia vo Visitor Centre, kde podstúpite výsluch a nechajú si vás tam približne pol hodinu, kvôli aklimatizácii.

Až keď vidia, že ste v pohode, dovolia vám pokračovať v ceste na vrchol, ktorá trvá ďalšiu pol hodinu. Po úspešnom výstupe do finálnej výšky 4207 mnm odstavil auto za dohodnutým teleskopom, spravil rýchlu obhliadku okolia a išli sa pozrieť s priateľkou na romantický západ slnka.

Dohodnutý signál bol, že svojej maskovanej fotografke podá telefón a požiada ju, aby ich spolu s priateľkou odfotila. Priateľka, ktorá čakala iba nevinnú spoločnú fotku ostala v šoku, keď práve vtedy kľakol PIL C na koleno a požiadal ju o ruku.

Povedala ÁNO a tým sa prekvapenie podarilo veľmi úšpesne dotiahnúť do konca. Prajeme veľa lásky a úspechov na spoločnej ceste. 

Autor článku: Miroslav Vasilko

www.kryptotrejder.sk

Odporúčame