Valentínske tenisky pre páry aj singles!

Valentín sa v diári nekompromisne blíži, takže je na čase sa poriadne pripraviť. Máločo je viac cute, než keď dáš svojej polovičke do šatníka niečo rovnaké, ako máš v tom vlastnom. Pokiaľ teda zbieraš exotické pavúky a kvôli nedostatku priestoru už si im obetoval šatník, potom si tento poznatok o spoločnom šatstve zase škrtni z poznámok. Prinášame tri páry, ktoré môžeš mať so svoju polovičkou spoločné a dva páry pre singles!

adidas Superstar

Superstáry ťa zladia s kýmkoľvek, takže sú vhodné aj pre dvojice rovnakého pohlavia. Naviac majú celkom silnú rapovú minulosť, takže pokiaľ si ty a tvoj priateľ rapper, tak nie je čo riešiť. Sú samozrejme vhodné aj pre heterosexuálov, ale to nie je tak zábavné.

Reebok Classic Leather

Model Classic Leather reprezentuje vernosť k tradíciám, ktorou sám oplýva. Výhodou jeho dlhej histórie je, že na páre nebudú pôsobiť komicky ani pri naozaj veľkom vekovom rozdiely. Takže pokiaľ chodíš na rande do domova dôchodcov alebo do škôlky, sú tieto Reeboky milá pozornosť.

Nike Air Force 1

V pôvodnej bielej farebnej variante sa dajú použiť aj na svadbu, len sa priprav na to, že svokra by ťa radšej videla v poltopánkach. Alebo by ťa možno radšej nevidela vôbec. So svojou polovičkou sa ale skvele zladíš, pretože tieto fajn tenisky sa vyrábajú vo všetkých možných veľkostiach, pre deti aj pre majiteľov nôh, ktorí k surfovaniu surf nepotrebujú.

Pre single chalanov

Pokiaľ chceš zostať single, tak sú tenisky s Boost podrážkou nutnosťou, pretože potom utečieš všetkým svadby chtivým slečnám. Pokiaľ naopak po zväzku túžiš, tak s nimi dohoníš aj profesionálne šprintérky, takže do stalkerskej výbavičky je pár s Boost podrážkou povinnosť!

Pre single baby

Tenisky s prepracovanými detailami sú síce pekné, chalani ich ale úplne neregistrujú, takže musíš zvoliť niečo, čo bije do očí už z diaľky. Napríklad Reeboky z Villain packu to splnia bohato!

Omnoho viac nájdeš na stránke Fooshopu!

Odporúčame