Už aj Slovensko má svoje METRO: Je ním dvojica raperov, ktorá vydala nový klip

Metro

Skupina Metro473 s novinkou (Zdroj: Metro 473)

#Prvé metro na Slovensku? Ako iste vieš, Slovensko ako jedna z mála krajín ešte stále nemá svoje metro (aj keď tu už v minulosti nejaké pokusy boli). Zmeniť sa to rozhodla trojica chalanov z okolia Topolčian, najmä dvojica raperov Doppio a M.Carbon. Ako aj naznačujú ich pomerne rozdielne mená, obaja majú v hudbe úplne iné štýly. Vytvára to však vo finálnom výsledku zaujímavý kontrast.

O väčšinu beatov ale aj celkový zvuk trackov sa stará ich producent GMM Production (Július Daniš).

Hudobná cesta

Úplne prvý spoločný projekt s názvom Metro je len trip vyšiel chalanom už v roku 2021. Síce spoločné tracky vydali už aj skôr, ale trvalo nejaký čas, pokým sa definitívne rozhodli, že chcú v hudobnej kariére pokračovať spoločne práve ako skupina Metro473.

Ich prvý projekt obsahoval 9 trackov, 27 minút čistého času a 2 spolupráce s interpetmi MMZ a Monikou Hurtišovou.

Už o rok nato sa chalani rozhodli poslať ľuďom ďalší projekt s názvom Ďalšia zastávka. Na tomto projekte je jasne počuť obrovský posun v ich tvorbe, pričom za zvuk tohoto albumu by sa nehanbili ani slovenskí „áčkoví interpreti.“ Tento projekt obsahoval aj zatiaľ pre fanúšikov najobľúbenejši track s názvom „Mint“.

Metro
Skupina Metro473 s novinkou (Zdroj: Metro 473)

Čo môžeme čakať dobudúcna ?

Progres a neustála tvorba je rozhodne neodmysliteľnou položkou na ceste k hudobnému úspechu. Členovia skupiny Metro473 si to plne uvedomujú, a preto sa rozhodli pre fanúšikov vydať ďalší projekt. Podľa ich slov ide o doposial ich najosobnejší a hudobne najlepší počin. Projekt s názvom Tunel bude postupne pribúdať na ich sociálne siete.

Teraz si môžete ísť vypočuť ich pilotný track k tomuto albumu, ktorý je zároveň aj titulnou skladbou. Ak sa ti tvorba chalanov páči, určite ich nezabudni sledovať aj naďalej.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Adam Mišík a Sergei Barracuda opäť spolu: Táto skladba je veľmi vydarená!

Pokiaľ chceš aj ty prejsť tým rapovým METROM, určite si nenechaj ujsť ani ďalšie novinky!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame