Unavený, ale šťastný: Kali ďakuje ľuďom za priazeň

Kali sa stal prvý raz vo svojom živote otcom, o tom sme vás už ale informovali na našom webe v osobitnom článku. Faktom je, že tento slovenský hudobný umelec si prechádza naozaj emočne vypätým obdobím, čomu sa ale netreba čudovať. Keby sme boli v Kaliho pozícii, pravdepodobne by sme toho moc nenaspali.

Kali je známy tým, že sa vo veľkom venuje svojím fanúšikom, predovšetkým na sociálnych sieťach, kde ich je skutočne veľké množstvo. „Chcem vám POĎAKOVAŤ za vaše správy,komenty,telefonáty a celkovo za vašu radosť z našeho šťastia????Baby su zdravé,šťastné,spolu v nemocnici.A tatko musel ísť zas pracovať??‍♂️Takže ešte raz ĎAKUJEM,že ste a ste tu s nami???,“ odkázal ľuďom, ktorí ho dennodenne sledujú a čakajú na novinky z jeho života.

Okrem toho toiž, že je Kali čerstvým prvorodičom, je porotcom v československej hudobnej šou The Voice Československo, ktorej natáčanie pokračuje aj v týchto dňoch, pričom nesmieme zabúdať na fakt, že len nedávno sa rozbehlo Dovi Dopo Tour, ktoré má za úlohu odprezentovať nový Kaliho album, ktorý vyšiel iba pred pár mesiacmi. Nuž, Kaliho, aj napriek nabitému rozvrhu môže tešiť, že sa jedná o pozítivne udalosti, ktoré ovplyvňujú jeho život či kariéru.

Odporúčame