Ideš na nechty? Manikérke ukáž aktuálne horúce trendy a ruky ti bude každý obzerať!

Pozri sa na prehľad kľúčových trendov pre nadchádzajúcu sezónu jeseň/zima, z ktorého môžeš čerpať inšpiráciu takmer donekonečna! (Zdroj: Freepik/freepik)

#Trendy v manikúre na zvyšok tohto roka budú po chuti každému. Či už preferuješ klasiku, miluješ luxus, nail art alebo chrómovky, určite si nájdeš to svoje! Pozri sa na prehľad kľúčových trendov pre nadchádzajúcu sezónu jeseň/zima, z ktorého môžeš čerpať inšpiráciu takmer donekonečna!

Trendy sociálnych sietí

Nechty na seba strhnú všetku pozornosť! Glitre, lesk, rôzne tvary či bláznivé farebné kreácie… Posadnutosť dokonalou manikúrou je čoraz väčším fenoménom, a vieme, že inšpiráciu hľadáš asi všade. Najčastejšie sa uchýliš k scrollovaniu TikToku alebo Instagramu, však? Sociálne siete udávajú trendy, ktorých sa rozhodne drž!

Odporúčame ti ale vyberať s chladnou hlavou. Dlhé pazúre nechaj influencerkám a zvoľ skôr niečo praktickejšie. Novinkou sezóny je aj fakt, že krátke nechty sa vracajú späť do módy ruka v ruke s klasickým mandľovým tvarom, ktorý svet nechtových trendov dobíjal niekedy pred 10 rokmi.

Cool chrómovky

Dosiahnuť chrómový vzhľad na nechtoch môže byť niekedy fuška, no rozhodne to stojí za to. Tento finish je stále v kurze, preto pri najbližšej návšteve salónu skús siahnuť po tomto netradičnom looku. Ak nemáš odvahu na celochrómovú manikúru, poobzeraj sa po nail arte s prvkami metalických odleskov. Tento hit pekne ukáže aj na jednom z nechtov, na ornamentoch, ale aj ako netradičná francúzska manikúra!

(Zdroj: Freepik/eyesartist)

 Bodkované bláznovstvo

Trendové bodky, ktoré nemusia byť basic! Videl si už francúzsku manikúru z bodiek? Je to hit tejto sezóny. Malinké bodky v mini veľkosti, rôznych farieb, ktoré predstavujú kľúčový prvok nail artu počas jesene. Môžeš si vybrať akékoľvek farby, všetko je dovolené. My ti ale odporúčame siahnuť po zlatej, kráľovskej modrej, Barbie ružovej, vínovočervenej či milky white odtieňoch.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Dejepis: Návrat k antickým ideálom a plný zámer na človeka, humanizmus a renesancia sa šírili raketovým tempom!
(Zdroj: Freepik/nikahgeh)

V znamení temnoty

Čo by to bolo za jesenné trendy bez tmavých odtieňov? Táto jeseň rozhodne nie je výnimkou, preto sa neboj zvoliť čiernu, bordovú, petrolejovú, višňovú, temnú zelenú či odtiene hnedej. Všetko vyzerá mimoriadne dobre, preto sa neboj žiadneho faux pas. Pri tmavých farbách si dávaj pozor na precízne línie a vysoký lesk farby!

(Zdroj: Freepik/rudoelena)

Mikro francúzska manikúra

Miesto bežného hrubého bieleho končeka sa používa iba ultra tenká linka, ktorá lemuje iba koniec nechtu. Minimalistický dizajn vyžaduje nielen tenký štetček, ale aj pevnú ruku. Farebná kombinácia je len na tebe – či už zvolíš neutrálny odtieň laku, ktorý doplníš o bielu či akúkoľvek farbu, alebo si vymyslíš vlastné farebné kombo.

(Zdroj: Freepik/aevsukova)

Sleduj náš TikTok

 

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame