Tradičné domáce násilie: Zverina, Vec a Supa spravili skladbu o šibačke

Zverina Vec Supa

CP Kombo s novým klipom (Zdroj: YouTube/Branci Kovac)

#Kalendár sa opäť otáča veľmi neúprosne a my tu už máme Veľkonočné sviatky. Napriek tomu, že čoraz viac ľudí sa na ne pozerá skôr s odstupom, vo veľkej miere sa v našej krajine neustále oslavujú pomerne drastickým spôsobom. Svoj názor na túto tému vo svojej najnovšej spolupráci vyjadrili aj Zverina, Vec a Supa.

CP Kombo je späť v hre

Slovenskí raperi, ktorí spoločne pôsobia ako formácia CP Kombo, vydali v uplynulých dňoch novú skladbu s názvom „Šibi Yo“. Ako už isto tušíš, táto pesnička sa týka práve témy blížiacej sa šibačky a s nadhľadom kritizuje jej najviac vyhrotené praktiky.

Nie každý šibač je totiž v duši gentleman (ako napríklad my), ale dievčatá a ženy si vďaka premotivovaným mužom vedia z tohto sviatku odniesť zdravia a krásy na zvyšok roka i prechladnutie, modriny a tak nejak celkovo istý druh traumy.

Známe tváre

Vec, Supa a Zverky však nie sú jediné známe tváre, ktoré v ich najnovšom videoklipe nájdeme. Zahrali si v ňom aj známe ženské osobnosti. Do role obetí „tradičného domáceho násilia“ sa postavila stand-up komička Simona a taktiež aj herečky Kristína Tormová a Zuzana Porubjaková. Na začiatku môžeme dokonca krátko počuť i hlas herečky Zuzany Kronerovej.

Ako budeš tráviť nasledujúce Veľkú Noc ty? Pevne veríme, že ak si muž, budeš gentleman, lebo „tradičné domáce násilie“ naozaj nie je cesta!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame