Rapoví Avengers: Yzo a Nik si na DELUXE album zavolali hviezdne mená

Yzo a Nik vydajú DELUXE album (Zdroj: Instagram.com/yzomandias)

#Ako podľa teba vyzerá konferencia raperov? Pretože presne čosi také môžeme čakať od DELUXE verzie albumu Kruhy & Vlny od Yza s Nikom. Chalani si pre nás prichystali totiž niečo skutočne magnificentné a dorazí ti to do ušisiek už onedlho. Čítaj viac!

Yzomandias a Nik Tendo povolali rapových Avengers

A nie, toto naozaj nie sú prehajpované vyjadrenia. Ba dokonca ide o ich vlastné slová, čo nám pri pohľade na tracklist spomínaného projektu absolútne neprichádza na um spochyňovať.

Album Kruhy & Vlny vyšiel koncom minulého roka naozaj v plnej paráde a Yzo s Nikom nám všetkým ukázali, že sú vo svojej životnej forme. Aktuálne sa však môžeme tešiť na deluxe verziu tohoto projektu, ktorá vychádza s názvom Kruhy & Vlny (217 Twins Edition). Tu si pozrieš jej nadupaný tracklist!

Yzomandias
Yzo a Nik vydajú DELUXE album (Zdroj: Instagram.com/yzomandias)

Na koho sa môžeme tešiť?

Z uvedeného tracklistu nám je jasné, že hoci sa dočkáme len 8 skladieb, hostí bude ĎALEKO viac. Na trackoch sa totiž predstavia tieto mená:

PTK, Calin, Viktor Sheen, Hasan, Karlo, Robin Zoot, Koky, Labello, Cashanova Bulhar, Smack, Igor, 58G Blako, Saul, Zkrat, Fobia Kid, Luisa a tiež aj legenda James Cole.

Album nájdeme na stramovacích službách už od dnes od polnoci, nevieme sa dočkať! Na IG príspevku nižšie nájdeš aj krátky snippet!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame