Track, ktorý ťa nabudí: Skladba od Yzomandiasa pre MMA fightera Mawara

V minulosti sme sa viackrát stretli s tým, že rap a šport sa spojili. Konkrétne rap a bojové športy ako napríklad MMA sa spájajú aj vo svete pomerne často, u nás sme boli svedkami ako napríklad Ego urobil skladbu hokejistom Popradu či Pil C basketbalistom Prievidze. V neposlednom rade musíme spomenúť track Attila od Rytmusa, MEGA M a P.A.T. Teraz prichádza na rad skladba MAWAR od Yzomandiasa.

Pravdepodobne najpopulárnejší člen českého labelu Milión+ spojil sily s českým MMA fighterom Tadeášom Růžičkom, ktorý posledné týždne či vlastne už mesiace pôsobil v pyramíde Oktagon Underground. Tadeáš, ktorého prezývajú MAWAR sa stal víťazom pyramídy do 70 kilogramov, keď v sobotnom finále porazil Nováka.

Predtým thajský boxer či celkovo boxer teraz pričuchol k MMA a svojím svojským vystupovaním si získal veľa neprajníkov aj fanúšikov. Po tom, čo spojil sily s Yzomandiasom jeho popularita ešte väčšmi nabrala na obrátkach. Táto nástupovka je kvalitná a motivačná, na YouTube vyšla druhého júla.

Samozrejme, nie je to track čo si pustíte, keď idete večer do klubu, ale k workoutu či behu je to naozaj vhodný track. Čo sa samotného singlu týka, spĺňa takpovediac všetko, čo sa od neho očakáva a kvalitné bars v kombinácii s dobrým beatom a vhodnými zábermi dotvárajú  veľmi zaujímavý celok.

Foto: Tadeáš Mawar Růžička, Instagram profil

Odporúčame