Karlos Vémola sa vyjadril na Rytmusovu adresu

Na piatkovej tlačovej konferencii OKTAGON TIME zazneli slová Vémolu, ktoré Rytmusa nepotešia. Český MMA fighter bude budúci mesiac bojovať proti Marpovi v boxe, pričom okrajovo vo svojich vyjadreniach spomenul aj slovenského rappera. To, čo povedal, bolo stručné, ale ide o vetu, ktorá rezonuje. 

Slová Vémolu Rytmusa možno nahnevajú

Nielen, že Karlosove slová Rytmusa nepotešia, je dosť možné, že ho nahnevajú. Na tlačovej konferencii OKTAGON TIME sa okrem iných bojovníkov zúčastnili aj Marpo a Karlos Vémola, rapper a MMA fighter, ktorí proti sebe nastúpia 21.mája 2022 na turnaji OKTAGON UNDERGROUND v boxerskom zápase.

Terminátor sa o Rytmusa slovne obtrel, keď chcel Marpovi dokázať, že zdolanie piešťanského rappera na body v boxe v roku 2018 nie je niečím, čím by sa mohol chváliť. Čo Karlos presne povedal? „Je to starší pán, ktorý to robí ako koníček,“ okomentoval Rytmusovu boxerskú kariéru Karlos. Jasné, Rytmus nie je profesionálny bojovník. Pravdepoodobne ani nikdy nebude. Už len to, že Marpovi a Gáborovi odolával do konca, mu slúži ku cti. Takáto kritika od Terminátora pred pár tisíc ľuďmi naživo ale nepoteší.

Ak si to chcete vypočuť „na vlastné uši“, pustite si toto video približne od času 1 hodina 55 minút. Celkovo, ak patríte medzi priaznivcov bojových športov, táto tlačová konferencia vás upúta. Na OKTAGON TIME sa totiž udialo veľa vtipných momentov a situácií. Samozrejme, „tlačovka“ prebehla pred turnajom OKTAGON 32. Ten bol na programe v sobotu v Ostrave. A teda, niektoré vyjadrenia už nebudú práve aktuálne.

Karlos Vémola taktiež dodal, že na rozdiel od Rytmusa, ktorý išiel proti Gáborovi Borárosovi predviesť sympatický športový výkon, on ide proti Marpovi rozhodne zvíťaziť. Terminátor tvrdí, že Marpovi uštedrí KO, pričom český rapper kontruje a hovorí, že to bude on, kto pomocou KO pošle Karlosa Vémolu k zemi. Tak, ako to urobil Attila Végh na turnaji OKTAGON 15 v Prahe v roku 2019.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Je toto najlepší rapový odkaz pre tvoju ex? (VIDEO)

Photo credits: Rytmus, Karlos Vémola, IG, Koláž Rap G

Odporúčame