Tornádo Frayer Flexking vypol Čis Tého, ten v druhom kole šiel k zemi

Počas včerajšieho galavečera Fight Night Challenge bol zápas Frayer Flexking vs Čis T jedným z najsledovanejších. Dôvodov bolo hneď niekoľko, ale rezonovali najmä facky, ktoré si obaja rapperi pred podujatím vymenili.

Evidentne to medzi nimi vrelo, pričom samotný duel sľuboval vyslovene „pouličnú bitku“, v ktorej nikto nikoho nebude šetriť. A veru nešetril. Ak ale niekto čakal, že Čis T Frayera takpovediac „uprace“, musel ostať prekvapený.

Frayer Flexking vrátil facku Čis Tému! Takto dopadli staredowny

Frayer Flexking vs Čis T: Nová rivalita?

Flexking vlietol do zápasu ako tornádo, ako rozmáhajúci sa chaos, na ktorý Čis T nemal odpoveď. Tvrdé údery, rýchle výmeny, bum-bum-bum a Čis T bol na zemi. Frayer  staršieho súpera predčil prakticky vo všetkom a zaslúžene vyhral pred limitom.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FRAYER FLEXKING (@frayer_flexking)

Niečo nám hovorí, že jedného či druhého sme nevideli v ringu posledný raz. Bola to pre nich veľká výzva, pripravili sa kvalitne. Flexking výkonom milo prekvapil a urobil šou, ktorá mu je vlastná. Ktovie, možno sa v budúcnosti dočkáme aj odvety.

Frayer Flexking so svojim gangom zároveň v týchto dňoch vydal očakávaný a pekne nadupaný album BLASINEC, ktorý si aj ty vieš s podpismi objednať na TOMTO ODKAZE.

Takto sa o Flexkingovi vyjadril LucaBrassi10X

 Bude ťa zaujímať: Separ vs Majk Spirit. V roku 2022 uvidíme bitku rapperských es

Photo credits: Frayer Flexking IG, Čis T IG, Koláž Rap G

Odporúčame