Mladý slovenský podnikateľ nemá ani 30 a už dosiahol úspechy, o aké sa mnohí snažia celý život: Čo všetko sa mu podarilo?

Slavo Tuleya bol zaradený do rebríčka 30 pod 30

Slavo Tuleja bol zaradený do rebríčka Forbes 30pod30 (Zdroj: Tony Dúbravec)

#Slováci ako Slavo Tuleja nám robia všetkým veľkú radosť a sme na nich právom hrdí. Je to úspešný podnikateľ, inovátor a spoluzakladateľ spoločnosti Kiuub, ktorá, okrem iného, pomáha podnikateľom riešiť aktuálne inovačné výzvy. Dokonca bol minulý rok zaradený do populárneho rebríčka magazínu Forbes 30pod30.


Oto vybudoval sieť obľúbených burgrární, milované hot dogy v Bratislave neuspeli: Ako je na tom gastro v čase pandémie?


Tu však zoznam úspechov Slava Tuleju vôbec nekončí. Žil v siedmich krajinách sveta od Anglicka až po Kazachstan. V Prahe sa taktiež podieľal na založení inovačného laboratória Škoda Auto DigiLab, ktoré pomáhal rozbiehať aj v Tel Avive a v Pekingu.

Do parády si ho zobral známy podcaster, Tony Dúbravec a výsledkom je kvalitný rozhovor, ktorý jednoducho musíš počuť. Dozvieš sa v ňom, čo študoval v Kazachstane, kedy zistil, že chce začať podnikať, aké neúspešné projekty má za sebou, ale aj čo ho najviac baví na jeho hobby – pilotovaní a omnoho viac.


Tonyho podcasty sú najmä rozhovory s inšpiratívnymi ľuďmi, ktorých príbehy chce sprostredkovať poslucháčom. Všetky jeho rozhovory nájdeš na Spotify alebo iných podcastových platformách. Viac o Tonym sa dozvieš na tonydubravec.com.

Zdroj: hashtag.sk, Tony Dúbravec
Odporúčame